זה כבר חודשים שמעיין אדם, יוצאת "הישרדות" והדוברת לשעבר של שרת התרבות מירי רגב, נהנית מחיי הרווקות - מגיעה לאירועים מתוקשרים, שומרת על קשר אדוק עם חבריה לעונה ומתחזקת קריירה ורשת חברתית פעילה מאוד. אך כעת מתברר שזה לא הכל - ישנו גבר חדש ומיוחד בחייה.

מקורבים מספרים כי כבר קרוב לחודש שאדם (31) מטפחת זוגיות יציבה ומאוהבת עם בחור העונה לשם אסיף אלקיים, סופר בן 26 שנולד בצפון הרחוק אך עבר להתגורר בתל אביב. אלקיים מנהל בר בלילות וכותב בימים, כשבין ספריו תמצאו את "פואטיקת השש-בש" ו"עשרים אלף זריחות", שיצא זה עתה לחנויות. 

מעיין אדם (צילום: צילום פרטי)
מעיין אדם והחבר, מאי 2018 | צילום: צילום פרטי

הצמד הכיר לפני שבועות ספורים, כשהאחרון פנה לאדם בפייסבוק בניסיון ליצור קשר עם השרה רגב, אותה הוא מעריך במיוחד, כדי לשוחח איתה על מצב התרבות בפריפריה. 

שבת שלום ❤

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

בסביבתם של השניים מספרים כי זה היה נשמע יותר כמו תירוץ שלו לשוחח עמה, ואם זה נכון - נראה שהתמזל מזלו: הקליק היה מיידי וזמן קצר לאחר מכן הם כבר הפכו לזוג.

לדבריהם, אדם לא מיהרה להיכנס לקשר, בעיקר בגלל פער הגילאים (חמש שנים), אך הזמן עשה את שלו - אלקיים המשיך לחזר אחריה ואף נתן לה לקרוא את ספרו החדש - וכל השאר היסטוריה. 

מעיין אדם (צילום: אורי ברקת)
מעיין אדם והחבר, מאי 2018 | צילום: אורי ברקת

בימים אלה הקשר הזוגי מתנהל בשלט רחוק, שכן לאחרונה אלקיים החליט לחזור להתגורר בפוריה, עיר הולדתו, במטרה לעודד יצירה בפריפריה. אך אל דאגה, הם מבלים רבות אחד אצל השנייה, כשהוא ממשיך להגיע למרכז כדי לשדר את תכנית הרדיו שלו, להעביר הרצאות וסדנאות כתיבה וכמובן לפגוש את בת זוגו. 

מעיין אדם (צילום: שריי עוז)
מעיין אדם והחבר, מאי 2018 | צילום: שריי עוז