אנחנו כבר רגילים שכוכבות רבות משדרגות את המראה החיצוני שלהן ומשנות דברים שמפריעים להן, אבל בשקט בשקט ומתחת לרדאר, גם כוכבים רבים עושים זאת ורובם לא מדברים על כך, אבל בגלל זה טוב שיש אותנו, נכון?

כידוע, תקופה לא פשוטה עברה על ליאור נרקיס ובת זוגו, ספיר נרקיס. השניים חוו משבר בזוגיות שסוקר לא מעט בכלי התקשורת, אך כרגע הם עובדים על מערכת היחסים ונופשים בתאילנד יחדיו. רגע לפני שהם הגיעו למזרח, החליט ליאור לעשות משהו חשוב.

בין ללהיט ללהיט, הזמר המצליח הגיע לטורקיה, שכבר מזמן הפכה להיות בירת השתלות השיער ולא רק מקום מושלם לטוס אליו ולהגיד את צמד המילים "הכל כלול" בלי הפסקה. נרקיס, כך גילינו, עבר השתלת שיער וחזר ארצה וזמן קצר לאחר מכן המריא לתאילנד יחד עם ספיר ועם זוג חברים נוסף.

ליאור נרקיס בירושלים, נובמבר 2019
פחות אהב את המפרצים. נרקיס לפני השתלת השיער | צילום: פול סגל

לפי מקורבים, נרקיס לא טס במקרה לתאילנד ימים ספורים אחרי שעבר את ההשתלה. את תקופת ההחלמה הוא מעדיף להעביר שם ובתקופה הקרובה הוא יסתובב עם כובע על ראשו. לשמחתנו, הצלחנו להשיג תמונה אחת שלו אחרי השתלת השיער - אך לא מדובר בתוצאה סופית, שכן תוצאות בהשתלות מהסוג הזה רואים רק לאחר מספר שבועות.

ליאור נרקיס
רואים צפיפות, אך מחכים לתוצאות. ליאור וספיר, זמן קצר אחרי ההשתלה בטורקיה

ליאור אמנם אף פעם לא סיפר בראיונות על הרצון לשנות ולהוסיף שיער, אך סובבים מספרים כי הוא שקל את הנושא לא מעט ובסוף החליט לעשות את זה ובימים אלה הוא מתאקלם במצב החדש.

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של נרקיס, סירב להתייחס לידיעה ומסר: "אין תגובה".