על זה בדיוק נאמר, "הסנדלר הולך יחף". אורי, בנה הקטן של אחת המפיקות הכי מדוברות שיש לנו בסביבה כבר שנים, הגיע לגיל מצווה. וכמובן שאמא אירית, שעוסקת כל היום בהפקות יוקרה וענק, לא התכוונה לוותר על האירוע המרגש הזה ותיכננה לו מסיבת בר מצווה גדולה, מושקעת, יוקרתית ומדוברת. כל זה היה אמור לקרות בחודש מרץ הקרוב, סביב חג פורים ובקונספט מתאים. בערך שבועיים אחרי שתסיים עם ההפקה הגדולה עליה היא אמונה בימים אלו, החתונה של אייל גולן וארוסתו.

אבל אז זה קרה משהו מפתיע, ילדיה של רחמים החליטו לארגן לה מסיבת הפתעה כמו שרק היא יודעת לארגן. הם סגרו מקום, שעה, קונספט ואפילו הוציאו הזמנות לקרובים. אך במקרה, זו גילתה על האירוע ימים ספורים לפני התאריך המיועד והודיעה לילדיה שארגנו את זה שהיא לא מעוניינת וביטלה את הכל.

View this post on Instagram

A post shared by Irit Rahamim (@iritrahamim) on

בנה הצעיר אורי, ילד בר המצווה, החליט שאם אמא שלו יכולה לסרב להפקות ענק שהוא ארגן אז אין שום סיבה שהוא לא יסרב לאחת שאמורה לצאת תחת ידיה של מפיקת העל. כך יצא שמסיבת הענק שתוכננה לחודש מרץ קיבלה תפנית - ילד בר המצווה ביקש לעשות משהו קטן וסולידי.

ובכן, בימים האחרונים הוזמנו כ-80 אנשים מהמעגל הקרוב ביותר לבר מצווה בהפתעה לאורי. מדובר באירוע קטן ומצומצם. אך אל דאגה - הוא כולל בתוכו הכל מהכל, עם כל הפאר היוקרה והפינוקים כמו שרחמים יודעת, רק ממש ממש בקטן. אבל הדבר שהכי שימח את חתן המצווה, כך על פי מקורבים, הייתה העובדה שהוריו לירון בסיס ואירית רחמים, שלא מדברים מאז שהתגרשו, הגדילו לעשות עבורו וחגגו לו ביחד ובאווירה משפחתית.

View this post on Instagram

A post shared by Irit Rahamim (@iritrahamim) on

עוד מספרים הסובבים למפיקה כי לא כדי למהר ולהודיע כי האירוע הענק שרחמים כל כך רצתה להפיק לבנה בוטל. הוא בוטל נכון רק נכון להרגע, ויש סיכוי גדול שמלכת ההפקות תצליח לשכנע את בנה לעשות עבורו את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב.

באותו הזמן, כל החברים והמשפחה שלא הוזמנו ונותרו מחוץ לחגיגות עקב דרישות חתן בר המצווה, באו בתלונות, כעסו על רחמים, נעלבו ולקחו ללב, מה שגרם לה לעלות פוסט שיבהיר את כל השתלשלות האירועים.

רחמים כתבה: "שבוע טוב ומבורך חברינו ויקרינו. לאור פניות של חברים טובים למה לא הוזמנו לאירוע בר המיצוה של אורי ,אז אני משתפת אתכם שזאת היתה החלטה בוגרת של בני הנסיך לחגוג רק בחיק חבריו הקרובים ויותר מזה ,החברים שלו הפתיעו אותו באופן קטן ומסיבתי".

View this post on Instagram

A post shared by Irit Rahamim (@iritrahamim) on