מאז יצאה מבית "האח הגדול" באוגוסט 2018, נראה כי הקריירה של דניאל גרינברג נוסקת לגבהים חדשים. האם יש לזוגיות הלוהטת שלה עם אחד הזמרים הכי אהובים בישראל, אייל גולן? אנחנו לא יודעים, איך אין ספק שהצעד הבא מקרב אותה לטייטל אחת מהכוכבות הכי מבוקשות בתעשייה.

בימים אלה היא אמנם חוגגת את יום הולדתה ה-25 בפראג לצד גולן, אך גם משם היא מצליחה לסמן וי על יעד חדש: גרינברג נבחרה לפרזנטורית החדשה של רשת נעלי SCOOP, ובכך תחליף את זו הקודמת - אחת, רוסלנה רודינה. כן, מתברר כי האקסית המיתולוגית ואם בנו של אייל גולן תוחלף על ידי הנוכחית שלו, גרינברג, בקמפיין הקרוב של חברת ההנעלה הישראלית ואיך לומר, מדובר בבחירה מעניינת.

View this post on Instagram

Love them

A post shared by ᎠᎶ | דניאל גרינברג (@danielgreenberg) on

אין ספק שעבור גרינברג, שעושה את צעדיה הראשונים בתעשיית הבידור ותככב בקרוב ב"גולסטאריות", מדובר בבשורות משמחות במיוחד אותן היא בוודאי חוגגת כעת באירופה לצדו של גולן.

עם זאת, אחרי הנסיעה הקודמת של הצמד לאמסטרדם, שהייתה מלווה במשפחתה, הפעם הגיע התור לבלות זמן איכות עם הצד של הזמר כשבתמונות ניתן לראות את אמו המתוקה מציצה מדי פעם.

View this post on Instagram

Lian&keynan wedding  @shlomitazrad @or_ohana__ @maystroshoes

A post shared by Ruslana Rodina (@ruslanarodina) on

מטעמו של רוני אינסאנז, מנכ"ל רשת SCOOP, נמסר: "אנו בטוחים שהבחירה בדניאל גרינברג תחשוף את רשת סקופ לקהל יעד נוספים. היא מוכשרת ומשמשת דמות השראה להרבה משתמשות באינסטגרם. אנו רואים בה דמות אידיאלית ורלוונטית להעברת המסרים של המותג: טרנדי, עכשווי, צעיר ורענן. בנוסף, עצם חשיפתה והצלחתה בגבולות הרשת החברתית, מקשרים את המותג לעידן החדש".

View this post on Instagram

My only one☝ #שבתשלום שלום

A post shared by ᎠᎶ | דניאל גרינברג (@danielgreenberg) on