אסי עזר, אחד המנחים הכי עסוקים בארץ, פרסם הבוקר תמונה רומנטית עם בן זוגו, אלברט אסקולה. בין אלפי התגובות התומכות והנלהבות, היו לא מעט אנשים שהוכיחו לנו שיש לנו עוד דרך ארוכה לעבור כדי שערכים כמו קבלה ואהבת האחר יהיו בכולנו.

זמן קצר לאחר פרסום התמונה, עזר פרסם בסטורי שלו כי למעלה מ-600 עוקבים הפסיקו לעקוב אחריו. "מעל 600 עוקבים עזבו אותי בעקבות תמונה של נשיקה עם בעלי", כתב עזר והוסיף: "מנגד - עשרות אלפי לייקים על התמונה מהבוקר. הטוב מנצח את הפרימיטיבי... איזה כיף! (לכל מי שעזב, תדליקו את האור, חשוך אצלכם)".

אסי עזר, דצמבר 2018 (צילום: מתוך instagram)
צילום: מתוך instagram

"היי איש יקר, אתחיל ואומר שאני דתייה", קיבל אסי עזר הודעה מרגשת מעוקבת והחליט לשתף. "התמונה שהעלית היום כל כך קסומה בעיני, איש איש באמונתו יחיה. אל תתייחס לרוע של אנשים, לתגובות המגעילות, הם כל כך רדודים". 

אסי עזר, דצמבר 2018 (צילום: מתוך instagram)
צילום: מתוך instagram

בנוסף, אסי התייחס לנושא גם עם ההומור האופייני לו ופרסם תמונה של הוריו מתנשקים, כשהוא עומד לצידם ועושה פרצוף נגעל. "לאור זה שעזבו אותי מעל ל-600 עוקבים (ועדיין עוזבים) כי העלתי תמונה שלי מתנשק עם בעלי הלוהט, החלטנו ההורים שלי ואני להמחיז את הרגע: בתפקיד אלברט ואני - ההורים שלי, בתפקיד ההומופובים: אני".

View this post on Instagram

לאור זה שעזבו אותי מעל ל600 עוקבים (ועדיין עוזבים) כי העלתי תמונה שלי מתנשק עם בעלי הלוהט, החלטנו ההורים שלי ואני להמחיז את הרגע: בתפקיד אלברט ואני- ההורים שלי, בתפקיד ההומופובים: אני

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on