בדיוק כשהתחלנו להרגיש קצת נחת שכולם שוב מצאו זוגיות חדשה ומשמחת, בשורות עצובות מגיעות מצדו של עמרי בן נתן, שסיים את הקשר עם החברה החדשה ג'יל יהב כעבור חודשיים בלבד.

כזכור, הקשר החל כחצי שנה לאחר שבן נתן נפרד מעדן פינס, עמה ניהל מערכת יחסים רצינית מאוד בת עשרה חודשים, שלפרקים נראתה כאילו תמשיך אפילו עד לחתונה. אך באפריל 2019 הם הודיעו על סיום הקשר, והיא המשיכה די במהרה לזוגיות חדשה עם דור רפאלי.

ג'יל יהב
חבל. ג'יל יהב | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עמרי בן נתן וג'יל יהב

כצפוי, גם לבן נתן לא היינו צריכים לדאוג יותר מדי, כשהוא הכיר את יהב, עובדת בשיווק ובסושיאל של קניון האופנה גינדי TLV. לא מזמן בראיון ל-mako סלבס הוא סיפר כי הוא עוד לא נותן הגדרות למערכת היחסים, אך הסכים שמדובר בבחורה מהממת.

"זה סיפור לא כזה מורכב, אבל אני אעצור את זה כאן. זה רחוק מלספר, זה עוד לא נעול, זה עוד לא שם. ברגע שזה יהיה - תאמין לי, אני בן אדם שלא מסתתר", אמר אז - וכנראה ידע על מה הוא מדבר, כשכעת הוא מתרגל מחדש לחיי הרווקות. 

עמרי, זה נגמר?

"באופן טבעי יש דברים שעובדים יותר ויש שפחות. לא מיהרנו להכריז על מערכת יחסים כי עוד לא הגענו לשם, אבל לפני שזה הספיק להתחיל זה נגמר בצורה הדדית ויפה. להגיד שאני 'נפרד מהחברה' זה גדול מדי. זה סיפור פשוט יותר. ניסינו והבנו שזה לא זה - וזה בסדר גמור".

 

עמרי בן נתן
רווק. עמרי בן נתן | צילום: מתוך האינסטגרם של עמרי בן נתן