בת זוגו של שולי רנד, מיכל רנד, הצליחה לעורר לא מעט עניין בשנים האחרונות. לאחר שנים בהן ניהלה את שולי והביאה איתו שבעה ילדים לעולם, מיכל טענה כי היא חיה בסיוט. שולי, לטענתה, עוזב את הבית וחוזר, פותח תיקים ברבנות והיא תובעת ממנו מיליונים.

"שולי מעליב אותי עד העצם ואני מעליבה חזרה", סיפרה מיכל רנד בראיון למגזין סוף השבוע של mako בחודש אוגוסט האחרון. "הוא עזב את הבית שלוש פעמים לתקופה של מעל שנה. תמיד זה היה על רקע נפשי עקב בעיות כלכליות או צו פינוי מהבית. בכל פעם שדברים דורשים התמודדות ואחריות הוא בורח. בשלושת הפעמים הוא לא הודיע שהוא עוזב", הוסיפה.

לימור בן מויאל הייתה נשואה בעבר לאחיה של מיכל רנד והגיס של שולי. לימור החליטה לכאורה לחשוף את כל האמת בנושא ולספר כיצד הדברים התנהלו באמת ומה היא ראתה בתור מי שהייתה חלק מהמשפחה בעבר. "כל האמת על שולי רנד, חתיכת כותרת לקחתי על עצמי. לאור העובדה שכבר כמה שנים אני במסע של אומץ, אז מרשה לעצמי לכתוב כך. אני מבקשת מכם לשתף את הפוסט הזה מפני שזה חשוב, ולא פחות מהכרחי, כי היום בחרתי לא להיות יותר שותפה לאחת העוולות הגדולות ביותר".

"שמי לימור בן מויאל ואני גרושה כבר שנתיים וחצי ואמא ל-8 ילדים. הגרוש שלי הוא גיסו של שולי רנד, אחיה של מיכל אשתו, ובשל כך ההכרות העמוקה. המטרה שלי היא באמת לספר את מה שקרה מאחורי הקלעים של משפחת רנד, בכדי להיות בורג קטן שתומך ביושר ובהגינות", המשיכה.

"לצערי בתקופה האחרונה התוודעתי לכל מה שעובר על שולי. שמעתי מילדיי, נחשפתי לפוסטים הזויים מלאי הכפשות, האשמות, בזיונות, הסתות ושקרים חולניים כל כך. הורגים את הבן אדם! את שולי רנד אני מכירה עוד לפני שהתחתנתי. אילו הייתי צריכה לתת איזה טייטל בשתי מילים על חייו של שולי רנד, המילים הכי מדויקות הן גבר מוכה. במקרה של שולי, צר לי לומר, לא היה וגם לא יהיה אדם שעבר התעללות איומה ואגריסיבית שנים על גבי שנים כמוהו", כתבה לימור לכאורה את הדברים שהיא ראתה בביתו של הזמר.

"איך יתכן שתחטוף קיתונות של ניבולי פה, מהזן הכי לא מוכר לאנושות, גם עליך, גם על הוריך ותישאר בבית? איך יתכן שתראה שנים על גבי שנים איך מסיתים את ילדיך מפאקינג גיל אפס, למולך ממש ומאחורי גבך, עד לרמות הכי לא אנושיות ועדיין תשרוד? איך יתכן שיבזו אותך בביתך וכמה פעמים נזרקו עלייך חפצים שפגעו בך פיזית, מצבים שאני נכחתי בהם - ואתה שתקת ולא החזרת. הכל מול משפחתך, אל מול חבריך, ואל מול עשרות עשרות אנשי מקצוע", סיפרה לימור.

"אני זוכרת את הצעקות. 'שולי!', צעקות אימתניות. לא משנה אם היית ער, או נחת בשבת. היית על תקן עבד. עבד בבית, עבד נפשית, עבד לפחדים. את החרדה שעל פניך לא אשכח שנים. קראו לך זאב בודד, קראו לך מתחמק ולא משפחתי, קראו לך אגואיסט וביטלו ממך גבריות ברמה הנחותה ביותר. סירסו אותך כפשוטו בכל מה שקשור בגבריות, באבהות, והקשר שלך מול אלוהים", כתבה.

מיכל רנד
מיכל רנד, אשתו של שולי רנד | צילום: יונתן בלום

"הכי מקומם זו העובדה שהיא (מיכל) ניסתה להתחבא תחת הטייטל של ה'מוכה והמסכנה' והצליחה להיכנס למעון לנשים מוכות לתקופה קצרצרה. מעון לנשים מוכות? בחרו בך כשק איגרוף מסיבה פשוטה, שולי. אם לא תסכים להמשיך להיות תחת השליטה האובססיבית אשר היית בה שנים - דינך לסבול עד ליומך האחרון. מה יותר חזק ומתוחכם מאשר בלפגוע בך ע"י שימוש בדעת הציבור התמים שמעריך אותך? הרי שם זו הזירה האחרונה שנותרה לה נגדיך", סיכמה לימור.

ימים אחדים אחרי פרסום הפוסט של לימור, קרובת משפחה לשעבר של שולי, החליט שולי בעצמו לשתף את דבריה וכתב לצד כך דברים קשים לא פחות בעמוד הפייסבוק שלו והתייחס לטענות שנכתבו על הזוגיות שלו עם מיכל. "במשך חודשים ארוכים מנסים למשוך אותי למדמנת מי האפסיים של הפייסבוק בפרובוקציות אין סופיות, בתחילה על ידי פרודתי, אחר כך הצטרף אחיה ששבר אפילו את שיאיו המפורסמים המדהימים והמרהיבים בכפיות טובה סדרתית", פתח שולי את הפוסט.

"מה לא נאמר עליי? עבריין מסוכן, מתעלל פיזית, מתעלל כלכלית, החונק מבוסטון, מפקיר ילדים בלא פת לחם, נרמז שאני חזיר גדול, חזיר קטן, מחלל שם שמיים אשר בעקבותיו צי של בלשים פרטיים, הומלץ לי להסיר תיכף ומיד את הזקן שלי ויפה שעה אחת קודם.  להגיד שאצבעי לא ריחפה על המקלדת להגיב? ברור שכן. אבל תמיד הצליחה לעצור אותי הידיעה שזה רצונם של המעלילים והמכפישים", המשיך שולי.

"ביום חמישי האחרון החל מבול של טלפונים שבישרו לי שמשהו מתרחש. קיבלתי את הפוסט שכתבה גיסתי לשעבר, לימור בן מויאל. פוסט ארוך אמיץ נוקב שסיפר בכאב ובבהירות את עיקרו של הסיפור האמיתי של מה שהתרחש בשנים נוראות של התעללות בלתי נתפסת שעברתי ושעברה גם היא בשנים ארוכות של נישואים אומללים. לא הייתי מגיב פה גם הפעם אלמלא נשמעו קולות מועטים שחששו שמא הפוסט הוא בניגוד לדעתי. ובכן, אני אסיר תודה לנצח ללימור על האומץ. על כך שלא יכלה לעמוד יותר מן הצד מול ערמת השקרים עזי המצח על כך שעשתה מעשה גדול אנושי ויהודי כל כך... אין כמוך, שולי רנד".

את תגובתה של מיכל רנד לפרטים לא היה ניתן להשיג עד פרסום הידיעה.