לא מעט דברים קרו בין דנית גרינברג לאליאב אוזן מאז שסיפרנו לכם לראשונה על הפרידה של השניים.  תוך שבועות ספורים הספיקו דנית ואליאב להיפגש ברבנות, להתגרש באופן רשמי וגם להוציא את כל הלכלוך בחוץ.

גרינברג, כידוע, כתבה פוסט ברשתות החברתיות שנגע לקליניקה המשותפת בבעלותם של השניים וחשפה כי אליאב הוציא את כל המכשירים מהקליניקה ולכן היא לא תוכל לקבל את הלקוחות. "אני ממוטת", ציינה גרינברג ואילו אוזן מיהר להשיב אש כשכתב: "אני עובר לינץ' ע"י גרושתי, המכשירים הוצאו כי דנית לא שילמה משכורות במשך שלושה חודשים".

היום (א') הגיעה גרינברג לאירוע של חברת "רנואר", שם הושקה הקולקציה בעיצובה של לא אחרת מנועה קירל. דנית ניסתה לשדר עסקים כרגיל, פיזרה חיוכים ובין היתר תפסנו אותה לראיון בלעדי וחשוף וקיבלנו ממנה לא מעט פרטים שנוגעים לפרידה ולתקופה שהיא עוברת.

חברת רנואר ונועה קירל, ספטמבר 2019 (צילום: יחסי ציבור)
הגיעה לאירוע וענתה על כל השאלות הקשות. גרינברג | צילום: יחסי ציבור

אנחנו נפגשות היום אחרי תקופה לא פשוטה שהייתה לך. זה נראה שהפרידה שלך ושל אליאב התחילה בשקט יחסי ומשהו משם הלך והתדרדר. זה הפך למסע הכפשות הדדי. למה? ציפית שזה יקרה?

"לצערי הרב זה הגיע לשם בגלל פעולה שננקטה מצד אליאב. הוא הוציא את המכשירים מהקליניקה המשותפת שלנו וזה היווה פתח את כל הטררם הזה. העליתי פוסט ואמרתי לכל הלקוחות למה הם לא יכולים להגיע. העליתי את זה מכיוון שלא הייתה לי גישה  לטלפונים שלהם ולמחשבים בקליניקה, לכן הייתי חייבת לפרסם את זה באינסטגרם וככה זה התפוצץ".

אליאב טען שלא שילמת לעובדים וזו הסיבה שהוא הוציא את הדברים. מה יש לך לומר על זה?

"שום דבר מזה לא נכון. אבל זה לא המקום להגיד את זה, זה כבר בדיונים בדלתיים סגורות".

אומרים שאת מחפשת לפתוח קליניקה חדשה בבעלותך. למה זה ברור שאת מרימה ידיים והעסק המשותף שלכם עובר לאליאב?

"לא לא, אני לא מרימה ידיים. שוב, יש דברים שאני לא יכולה לפרט עליהם כרגע. אני מחפשת עכשיו כיוונים לעצמי, גם אם יסתדר וגם אם לא. אני מקבלת הצעות ויש לי כל מיני כיוונים, אני דואגת לעצמי. אבל זה לא המצב, הוא לא שם לבד, זה העסק המשותף של שנינו".

וכרגע את מגיעה לעסק?

"כרגע לא, אני לא מגיעה לעסק".

איך התגובות ברחוב מאז הפרידה?

"אני אגיד את האמת, אני מקבלת תגובות מדהימות. רק התגובות האלה גורמות לי לניצוץ בעיניים. נשים וגברים ממש מזדהים עם מה שאני עוברת ואומרים שאני נותנת להם כוח והם עוברים דברים דומים. אני לא ציפיתי בכלל, אבל התגובות פשוט וואו. אנשים שופכים את לבם בפני". 

אפרופו התמודדות, איך ההתמודדות שלך? נראה שבכל הבלגן בשבועות האחרונים בכלל לא אמרת איך את מרגישה. את עצובה? כועסת? שמחה?

"אני מרגישה הכל ביחד, אבל אני משתדלת להיות כמה שיותר אופטימית. זאת אני, זה האופי שלי. אני לא נתקעת על דברים. אני לא אשב בבית וכל היום אבכה. אני לא אותה הילדה בת 22 שהייתי. יש לי דברים יותר חשובים להתמקד בהם, לא מתכוונת לעצור את עצמי או את האנרגיה שלי. ברור שיש יום כזה ויום כזה, אני תמיד קמה בסוף עם ראש מורם ומרימה לעצמי. אני ממשיכה".

איך המשפחה שלך והסביבה הקרובה מתמודדת עם זה?

"לכל הסביבה הקרובה היה קשה. אלה ימים לא פשוטים, אבל בסוף כולם דואגים לי ומנסים להיות איתי כל הזמן. תמיד יש סביבי אנשים ואנחנו לגמרי עוברים את זה יחד".

לך ולאליאב יש המון חברים משותפים שבטח צריכים לקחת צד. איך זה עובד? התאכזבת מהם?

"דווקא לא, הופתעתי לטובה. אין מה לעשות, ברור לכולם שחברים שהכרתי דרכו ילכו ויהיו בצד שלו וחברים שלי יהיו בצד שלי. לא אני ולא אליאב אנשים שחסרים להם חברים, יש לכל אחד מאיתנו סביבה קרובה - וזה מה שחשוב".

תגידי, ראית את הראיון שלו בתכנית "אנשים"? הופתעת ממה שהוא אמר?

"ראיתי את הראיון. כן, הופתעתי, אבל זה שלו. זה מה שהוא בחר להגיד ואם זה מרגיש לו נכון - לי אין מה לעשות עם זה".

בעצם הדבר שמעניין את כולם ולא עניתם עליו אף פעם זה מה קרה ביניכם? הייתם הזוג הכי אהוב, הכי מדהים. חזרתם מחופשה בצהריים ובאותו יום זה נגמר. למה?

"זה לא בדיוק היה ככה, זה כל מיני דברים שעברנו בזוגיות וצברנו. זה השפיע על זה וזה השפיע על זה. דבר הכי קטן הפך להיות הכי גדול מבלי שהתכוונו בכלל. אני עד עכשיו מנסה לפענח למה נפרדנו, עדיין אין לי תובנות. אני מחכה לתובנות האלה".

היה פיצוץ?

"כן, ריב אחד יותר מדי. פשוט לא הצלחנו להתגבר עליו".

החופשה לפני הפרידה הייתה רגילה ושגרתית?

"לגמרי. אחת החופשות הכיפיות".

אז חזרתם מחופשה, היה פיצוץ, קמת ולקחת את הדברים שלך ומשם זה התגלגל למה שאנחנו רואים היום?

"זה מלא דברים ביחד. מלא רגעים, המון שמירה בבטן. חוסר תקשורת. כאילו... כל הדברים האלה פשוט הובילו לזה".

את האמנת שהפיצוץ שהיה ביניכם יגרום לגירושים ולכזה סכסוך בנוגע לעסק?

"מהרגע שהבנתי את הסיטואציה פשוט עשיתי 'סוויץ'' בראש והבנתי שזה או שאני מסיימת עם זה מהר או שלא. לא רציתי להישאב ללופ. לא חשבתי שזה יגמר כל כך מהר - אבל כיוונתי לזה".

אליאב אומר שהוא זה שנפרד ממך.

"שוב, זה שלו. לו יש את הצד שלו, לי יש את הצד שלי. אני כרגע לא ממש מעוניינת לחשוף פרטים על הפרידה, אני מניחה שזה יגיע בהמשך".

בכוונה ירדת למחתרת קצת והתרחקת מאור הזרקורים?

"כן, הייתי צריכה את השקט שלי ואת הזמן שלי לעצמי. עכשיו אני חוזרת לשגרה, יותר מחוזקת".

במבט לאחור, יש משהו שהיית עושה אחרת בזוגיות או בפרידה?

"אני משתדלת לא לחשוב על הדברים האלה. עשיתי את ההכי טוב שלי ונתתי את כל כולי. מכאן זה רק להתקדם ולשפר את עצמך. לא יודעת לאן זה יוביל אותי".

מה את אומרת על מה שעובר על אליאב? הוא רזה, עשה קעקועים...

"אני לא יודעת, זה שלו".

אתם מדברים בכלל?

"לא, אנחנו לא בתקשורת".

את מצטערת שבגלל המצב שלכם הוצאתם את כל הכביסה המלוכלכת החוצה?

"אני מאוד מאוד מבואסת מזה שהכל יצא, אבל לא הייתה שום ברירה אחרת. ידעתי שזה מה שיקרה כשהוצאתי את הפוסט שכתבתי, אבל הלקוחות היו חשובים לי יותר מהחיים הפרטיים שלי, ידעתי שאוכל להתמודד עם זה".

את מרגישה שמרחמים עלייך? מקבלת מבטים?

"לא, אני לא חושבת שאני נותנת סיבה לרחמים".

אם יש משהו אחד שהיית יכולה להגיד לאליאב, מה היית אומרת לו?

"בוא נשמור על זה כמה שאפשר ברגוע".