כמו שרבים אמרו כבר לפנינו, גם התסריטאי הטוב בעולם לא היה יכול לדמיין את סיפור האהבה המטורף של לוסי דובינצ'יק וחגי פוקס, מי שהכירו במהלך אשפוזם בבית החולים והספיקו תוך פחות משנה להקים משפחה קטנה משלהם בעזרת התינוקת המתוקה אור.

עוד בזמן אישפוזם, השניים חשפו כי הם מתכננים להתחתן ואף פירסמו את התאריך שבחרו לאירוע - ה-17 באוגוסט. מאז הספקנו ללוות אותם בהכנות לחתונה ואף במדידות השמלה של דובינצ'יק, אך כעת, יומיים לפני הגעתו של הערב המרגש - מתברר שלשניים יש תכניות אחרות לגמרי, וכי החתונה לא תתקיים בסוף השבוע הקרוב.

יום אהבה שמח ❤ שרק ימשיך לנו ככה אהובי @haguy_fox

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

לדברי מקורבים, השניים פירסמו את התאריך המדובר כדי "להטעות" ולבלבל את כולם, במטרה לקיים אירוע אינטימי ומצומצם יחד עם בני משפחתם וחבריהם הקרובים בלבד. 

יותר מכך, הם טוענים כי החתונה נדחתה (או שמא "נקבעה במקור"?) לחודש דצמבר, סביב תאריך יום ההולדת של השחקנית, וכי הם מתכוונים לשמור על כל הפרטים בחשאיות מוחלטת, ללא מוערבותם של כלי התקשורת.

שבתינג☺

A post shared by lucy dubinchik (@lucydubinchik) on

כזכור, סיפור האהבה של השניים החל זמן קצר לאחר הטרגדיה שחוותה השחקנית, כשנפלה מחלון ביתה ופונתה לבית החולים איכילוב. פוקס, ששהה באותו זמן גם הוא בשיקום, הציע לה להתחתן ימים ספורים לאחר שהכירו. במקביל השניים גם גילו כי הם מצפים לבתם המשותפת הראשונה, שנולדה לפני שלושה חודשים.