למראית עין, חייהם של כוכבי הרשת טיילור מלכוב ובן זיני נראים די מושלמים - יש להם זוגיות מלבלבת, קריירה משגשגת וקהל מעריצים ענק שיילך אחריהם שבי לכל מקום שיגידו להם (לרוב, במות של קניונים ופסטיבלי מוזיקה לבני נוער).

אך לאחרונה התברר שלא הכל ורוד, כשמלכוב בת ה-17 הותקפה על ידי העיתונאי רן בוקר, בציוץ שהתייחס לתמונה שלה בבגד ים. "מה דחוף בתמונה כל כך חושפנית?", הוא התעניין לדעת, "מה דחוף להעביר לילדות שעוקבות אחרייך את המסר הזה? 90% מהבנות שעוקבות אחרייך היו הורגות כדי להשיג גוף כזה".

View this post on Instagram

Cruising⚓️

A post shared by Taylor Malkov (@malkovtaylor) on

על אף שמלכוב בחרה להתעלם ולהשאיר את התמונה המדוברת בעמוד האינסטגרם שלה, הייתה זו דווקא אמה שפנתה לבוקר, וכתבה לו שכאחת משני האפוטרופוסים של טיילור (שכן היא קטינה), היא מבקשת ממנו להסיר את התמונה שפורסמה ללא אישורה, ושבמידה ולא יעשה זאת - היא תפנה לאפיקים משפטיים. 

בוקר אכן הוריד את התמונה, אך לא לפני שגם בן זוגה בן ה-23, זיני, יצא נגדו בפוסט משלו. הבוקר (ד') הגיעה מלכוב ל"חדשות הבוקר" (קשת 12) והסבירה לניב רסקין מדוע לא התייחסה לביקורת. "אם אני רוצה להעלות תמונה בבגד ים בחופשה אני אעשה את זה. אני לא חושבת שראו שם משהו שהוא לא לעניין", אמרה.

View this post on Instagram

אהבה שלי❤️ @malkovtaylor

A post shared by Ben Zini - בן זיני (@benzini10) on

"יכולת לשים לא רק אותי בבגד ים אלא את כל כוכבות הנוער ולעשות מעין קולאז' ולכתוב על כולן שהן 'מדרדרות את הנוער'. למה לשים רק אותי ולבוא ולכתוב רק עליי? זה הכי עיצבן אותי", אמרה מלכוב. "אני גם לא באה ומקדמת [אג'נדה] שכל אחת צריכה להיות רזה, להיפך. כל אחת יכולה לאהוב את הגוף שלה כמו שהוא".

זיני, שנכח איתה באולפן, הוסיף והתייחס גם הוא לתגובה שהעלה כשראה את הציוץ: "בסיפור הזה קצת חטאתי, כי אני קפצתי כמו טיגריס על הפוסט הזה, להגן עליה. כשעשיתי את זה גם אני חטפתי ביקורת".

_OBJ