עברו כבר שנים מאז שדנית גרינברג ואליאב אוזן הכירו בתכנית "האח הגדול" והיו חלק ממשולש אהבה סוער. מאז הם הספיקו לעבור לגור יחד, להתחתן ואפילו לפתוח קליניקה משותפת לרפואה אסתטית בשם SEVEN.

דנית ואליאב, ללא ספק, נותנים הצצה הזדמנות ובעיקר ברשתות החברתיות לחייהם הנוצצים. הם מרבים לטוס לחו"ל, משדרים זוגיות חזקה ופוטגנית והעסקים שלהם מוגדרים כהצלחה. בראיון חשוף בתכנית "אנשים" שישודר ביום ראשון בשעה 17:15, סיפרו השניים לאפרת וכטל על הקשיים ועל הדברים הפחות נעימים בחייהם, כשלפני תקופה גילו בגופה של דנית תאים טרום סרטניים.

"הרגשתי משהו לא תקין כזה בגוף והייתה לי הרגשה פנימית שקורה לי משהו", סיפרה דנית. "קיבלתי שיחה מהרופא באופן אישי. לקחתי את האוטו, נהייתי לבנה, אבל לא התפרקתי עדיין. הוא אמר לי 'יש לך תאים טרום סרטניים'. את יודעת, הדבר הראשון שעולה לך לראש זה 'מה עם ילדים? מה עושים עם הדבר הזה עכשיו?'".

View this post on Instagram

Because I LOVE YOU  #MyHusband @EliavTattoo

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on

אליאב, כשאתה שומע את זה בטלפון והיא מספרת לך שגילו לה את התאים. איך אתה מגיב?

"אני זוכר שניסיתי לשדר לה אדישות - אבל בפנים זה פירק אותי לחתיכות. ידעתי שיהיה לי מאוד מאוד קשה להתמודד עם זה".

מה המחשבות הכי שחורות שחשבת?

"השהחיים שלנו משתנים ב-180 מעלות. הבנתי שזכל הדברים שחשבת עד היום, שהיו חשובים בעולם והם מינפו והתחילו לך את היום והעשייה, כל הדבר הזה לא נכנס להולד, הוא פשוט נעצר. מה קורה שבן אדם כזה הולך מהחיים שלך? לא יכולתי בכלל להריץ את זה לרגע בראש. זה לא שאתה לא מתגרש מאשתך, אתה לא טסת, אתה לא חי רחוק מאשתך, אתה פשוט מאבד את אשתך ומבין שהיא לא נמצאת יותר איתך".