24 שעות מבלבלות מאוד עוברות על ניקול ראידמן, שמאז אתמול (ב') מוצאת את עצמה מתמודדת עם כותרות על פרידה מבן זוגה בעשור האחרון ואבי שני ילדיה, מישל וריצ'י, הטייקון מיכאל צ'רנוי.

השמועות על קשיים במערכת היחסים של השניים מציפים את התעשייה מזה שבועות, כשאתמול הן הגיעו לשיאן עם הדיווח על כך שהחליטו לפרק את החבילה ולהמשיך איש איש לדרכו. אך ניקול ראידמן, כיאה לניקול ראידמן, החליטה להשיב אש ולהעלות סרטונים שמבקשים לערפל הכל.

View this post on Instagram

Night out... with my ❤️ #goodvibes

A post shared by Nicol Raidman (@nicolraidman) on

בשעות הערב היא החלה לשתף סטוריז בזה אחר זה, בהם היא נראית מבלה בבית עם צ'רנוי, אוכלת איתו ארוחת ערב וצופה בטלוויזיה עם חבר נוסף, כשבהמשך מצטרף אליהם גם החבר הטוב, אקי אבני. רבים בתעשייה יודעים כי אחת השמועות המרכזיות לסיבת הפרידה של השניים נוגעת לרומן שהיא מנהלת עם השחקן.

הבוקר, דנה גרוצקי סיפרה על כך ב"חדשות הבוקר" עם ניב רסקין. "אני לא יודעת אם שמעת, נראה לי שכן - הייתה חרושת שמועות בשבועות האחרונים על זה שהסיבה לפרידה היא בעקבות רומן עם שחקן אחר, אקי אבני. אז גם לזה ניקול ראידמן מתייחסת בסטורי שלה". בסרטונים הנ"ל אבני נראה מגיע לביתם של השניים, מצטרף לצפייה בכדורגל עם צ'רנוי, מלרלר עם ראידמן ואפילו מרים כוסית "לחיי חברות טובה". 

כזכור, דיווחי הפרידה (והכחשותיהם) מגיעים כשנה לאחר שקיבלה מצ'רנוי הצעת נישואים מרגשת לעיני בני משפחה וחברים קרובים. לשניים יש שני ילדים משותפים, ריצ'ארד ישראל (4) ומישל (8). 

View this post on Instagram

“ be the light for your self and the light will shine of you”Hana avni of Sai Baba. “ תהיה האור של עצמך והאור יזרח ממך״ חנה אבני באימרות תיקשור של סאי באבא. סטיילינג @nadaveliyahu באייפון בסטודיו של @alexanderlipkin

A post shared by Aki Avni (@aki_avni) on