אם היינו צריכים לדרג את האייטמים הכי מרגשים שכתבנו בשנה החולפת, אין ספק שזה (לצד חשיפת הזוגיות של שירי קופפרברג ולירן לוי) הוא אחד הטוענים לכתר: אחווה סיטבון ויונתן רונן מצפים לילד משותף ראשון.

סיפור האהבה הקסום של השניים, שהחלו את דרכם בנפרד בתכניות הריאליטי של קשת 12 "חתונה ממבט ראשון ו"כמה רחוק", הצליח לנצח את כל המכשולים בדרך, וכעת ייאלצו להתמודד עם האתגר האולטימטיבי שמביא עמו הריון, ולידת יורש או יורשת עצר שיהפכו את לייה בת ה-6 לאחות גדולה.

הבשורות המשמחות מגיעות כחצי שנה אחרי שחזרו זה לזרועות זו ואיחדו מחדש כתובות - באופן לא רשמי הפעם - לברצלונה, ובימים האחרונים הם אף החלו לשתף את החדשות עם חבריהם ובני משפחתם.

 

View this post on Instagram

חייאתי @jonathan_ronen_maoz

A post shared by Achva Sitbon אחווה סיטבון (@achva_si) on

זהו ההריון הראשון של סיטבון והשני של רונן, שבשנים האחרונות נאלץ לגדל לבדו את בתו לייה, לאחר שאשתו סוניה נפטרה מסרטן אלים בתום מאבק ממושך בן 3 שנים. עם זאת, הזוגיות עם סיטבון הפכה אותה למעין אם חורגת עבור לייה, שמטפלת ומגדלת אותה כבתה שלה.

לפני שבועות ספורים היא הגיעה לביקור בארץ, אך בניגוד להרגלה היא ויתרה על נוכחותה באירועים מתוקשרים (שבעבר הרבתה לפקוד), ועל פי הסובבים זה נועד כדי להסתיר את הבייבי באמפ שהחלה לצוץ.

View this post on Instagram

Sunday M➿d

A post shared by Achva Sitbon אחווה סיטבון (@achva_si) on

כזכור, השניים הפתיעו את כולם כשפצחו בקשר זוגי לפני למעלה משנה. במשך כחצי שנה הם היו הכי מאוהבים שיש ואף הצטלמו לסדרת רשת שסוקרת את הרילוקיישן שעשתה סיטבון לספרד, אך בעקבות קשיים בזוגיות בחרו להיפרד - צעד שהוביל את סיטבון לשוב לארץ.

אחרי שבועות ארוכים של נתק, השניים מצאו את עצמם שוב זה בזרועות זו, ובהמשך סיטבון גם חזרה לגור חלקית עמו ועם לייה בברצלונה, ואף פתחה עסק סיורי קולינריה בעיר לתיירים ישראלים חובבי אוכל. עתידות: הסיורים יכללו בקרוב ביקורים בחנויות שמתמחות בחמוצים ושוקולדים.

מסוכנות אלינור שחר המייצגת את אחווה סיטבון טרם התקבלה תגובה
 
_OBJ