אחרי כל כך הרבה שנות היכרות, היינו בטוחים שאנחנו מכירים כל אספקט אפשרי בחייה של קורין גדעון - הקריירה המשגשגת כמגישה, מערכת היחסים המרגשת עם חילי סורוצקין והיותה אישה בתעשייה שלא מפחדת לומר את דעותיה ברבים (גם אם הן לא מוסכמות על ידי כולם).

View this post on Instagram

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

אז כמה הופתענו לגלות על העסק החדש שהיא ובן זוגה פתחו בשבועות האחרונים? התשובה היא מאוד, בייחוד לאור העובדה שמדובר במקום שימכור בתל אביב אוכל יהודי לקהל הרחב וקרוי בשם משפחתם של השניים - "סורוצקין מעדנייה יהודית".

"החברים הקרובים כבר יודעים, הגיע הזמן שגם אתם תכירו את הבייבי החדש שלנו! שנים שאני אומרת שהאוכל היהודי הוא הכי טעים שיש, במיוחד בשבת! אז עכשיו אנחנו מביאים אותו עד אליכם. איכותי, נקי וסוגר לכם פינה לכל הסופ"ש!".

View this post on Instagram

הצ'ולנט האגדי שלנו על האש! תמצאו בתוכו בשר, קישקע, עצמות מח, תפוחי אדמה, ביצים, שני סוגי שעועית, גריסי פנינה ומלא מלא טעם! בקיצור - גן עדן!!! (ניתן להזמין גרסה צמחונית)

A post shared by מעדנייה יהודית (@jewish.deli.tlv) on

המקום אמנם לא קיים פיזית, לפחות לא בדמות מסעדה, אך הלקוחות מזמינים אוכל לפי תפריט מבעוד מועד ומגיעים לאסוף את ההזמנה בימי שישי לטובת ארוחות השבת שלהם. את המיזם הקימו קורין, חילי ואחיו, שגם אחראי לבישול האוכל, וביחד הם מביאים את האוכל היהודי לעיר הגדולה. אז אם אתם בעניין של צ'ולנט, קישקע, גפילטע פיש, קוגל וכבד קצוץ - אתם יודעים מה הכתובת החדשה שלכם.