מחר (ג') בשעה הזו רבים מתושבי ישראל כבר יצאו לממש את זכותם הדמוקרטית ויגיעו לקלפיות ברחבי הארץ כדי להצביע למפלגה המועדפת עליהם לראשות הממשלה. ביניהם יהיו גם לא מעט מהכוכבים הגדולים והאהובים.

אך מה עושים כשחלקם גרים מעבר לים? את גל גדות, לפחות, זה לא מרתיע והיא העלתה לפני זמן קצר פוסט שקורא לקהל הישראלי (מתוך 31 מיליון העוקבים שלה באינסטגרם) לצאת להצביע. "כל כך פשוט וכל כך חשוב. לא משנה במי אתם בוחרים להצביע. תבחרו לבחור. זו האחריות הכי גדולה שלנו כאזרחים. בואו נעלה את אחוז ההצבעה אחת ולתמיד, כי זו הארץ של כולנו".

View this post on Instagram

כל כך פשוט וכל כך כל כך חשוב. לא משנה למי אתם בוחרים להצביע. תבחרו לבחור. זו האחריות הכי גדולה שלנו כאזרחים. בואו נעלה את אחוז ההצבעה אחת ולתמיד. כי זו הארץ של כולנו.

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

כצפוי, תוך רגעים אחדים היא זכתה לתגובות מחזקות מצד חבריה וטוקבקים נוספים שנעים בין כאלה התוהים באיזו שפה כתוב הטקסט (אכן, חידה מאתגרת), לבין כאלה שמנהלים את הוויכוח הישראלי-פלשתיני הקבוע שמתנהל בפוסטים של הכוכבת הבינלאומית.

גלית גוטמן

View this post on Instagram

V O T E @factory54 Ph @yaelitregev

A post shared by @ galitgutman on

לוסי אהריש

מיה דגן

"פשוט.צאו.להצביע. הכוח עכשיו בידיים שלנו. בואו נשתמש בו".

View this post on Instagram

פשוט.צאו.להצביע.הכוח עכשיו בידים שלנו.בואו נשתמש בו. #vote

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

שי לי שינדלר

רן דנקר

View this post on Instagram

A post shared by Ran Danker (@randankerkhalil) on

נעה תשבי

ה שהן אמרו. מחר זה לא יום חופש, זה יום עבודה. תפקידנו להחליט מי יעבוד בשבילנו ויש לנו הזדמנות אחת לעשות את זה. מחר. אור כבר ישן אצל אמא כדי להיות קרוב לקלפי בה הוא רשום ישר על הבוקר. הקלפיות פתוחות מ-8 בבוקר עד 10 בלילה, אז אין תירוצים. יש לנו דמוקרטיה אחת, בואו נשמור עליה".

View this post on Instagram

מה שהן אמרו. מחר זה לא יום חופש. מחר זה יום עבודה. תפקידנו להחליט מי יעבוד בשבילנו ויש לנו הזדמנות אחת לעשות את זה. מחר. אור כבר ישן אצל אמא כדי להיות קרוב לקלפי בה הוא רשום ישר על הבוקר. הקלפיות פתוחות מ8 בבוקר עד 10 בלילה, אז אין תרוצים. יש לנו דמוקרטיה אחת, בואו נשמור עליה.

A post shared by Noa Tishby (@noatishby) on

אסף גורן

View this post on Instagram

מי מצביע? ולמי ? או שאסור להגיד?

A post shared by @ asafgoren1 on