בחודש אפריל האחרון שיתף עברי לידר (45) ברשתות החברתיות על ההחלטה לצאת להליך פונדקאות לבדו ועל התהליך שהוא עובר בדרך להביא ילד לעולם. לפני ימים ספורים התהליך הגיע לסיומו כשבנו הבכור של לידר נולד בארצות הברית.

"אני מאושר לספר כי לפני ארבע שעות זכיתי להיות בלידת בני", כתב לידר בפוסט מרגש במהלך חג ראש השנה. "לראשונה בחיי אין לי מילים לתאר את מה שאני מרגיש. ברוך הבא בני היקר והאהוב".

View this post on Instagram

הפוסט הזה הוא אולי המשמעותי והמרגש בחיי. חשוב לי שתשמעו את הדברים בפעם הראשונה ממני. לפני חצי שנה, אחרי תהליך ארוך של התלבטות על הדרך המתאימה לי, התחלתי בהליך פונדקאות בארצות הברית. אני מאושר לשתף אתכם, עברנו את השבוע ה-12 להריון. למען האמת היה לי קשה לשמור בסוד דבר כל כך משמח וגדול שקורה בחיי. אבל החלטתי לגלות אחריות ולחכות עד השבוע ה-12 לאורך התקופה, אני מנסה להבין מדוע נמנע ממני לעבור את התהליך המופלא הזה בישראל?! להיות קרוב לאשה המדהימה הנושאת את בני ועוזרת לי להגשים חלום. יש לנו קשר נהדר והדוק, אבל - הייתי מאושר להיות נוכח פיזית בכל בדיקה ורגע משמעותי ולא ממרחק הסקייפ. כשהתחלתי לחשוב לעומק על הרצון שלי לילד כתבתי את הטקסט הבא: ״לילד שלי יהיו ארמונות וימים מלאים בצחוק ובשיר, לילד שלי יהיו משחקים, מכוניות בצבעים ותמונות על הקיר, לילד שלי יהיה העולם נקי משנאה בין בני האדם. מלחמות העבר, רק בספרים, שילמד בבית ספר הילד שלי״ מצפה בהתרגשות שלכם, עברי. @tammuzfamily

A post shared by Ivri Lider (@ivrilider) on

השלב האהוב עלינו, כידוע, זה רגע בחירת השם. אחרי לא מעט התלבטויות, נודע לנו כי השם שבחר עברי הוא אלבי לידר. השם אלבי, בתרגום מערבית, אומר "הלב שלי".