כל מי שצפה בכתבתו של לירון זייד במהדרות החדשות שעסקה בקאמבק של הלהקות הצבאיות ובהצצה לאיך הן מתנהלות כיום, ודאי לא הצליח לפספס בסיום הכתבה את הזמר נדב גדג' מסרב להתראיין על אף שניתן אישור של דובר צה"ל לכך.

סירובו של גדג' להתראיין היה תיעוד אחד מתוך כמה בתוך הכתבה. בסיטואציה אחת צולם הזמר כשהוא מסרב לעלות להופיע יחד עם הלהקה ולאחר מכן הבהירה אחת המפקדות כי בעיות משמעת מטופלות בחומרה בלהקות הצבאיות וזו אחת הסיבות שהוחלט כי גדג' יסיים את שירותו בלהקה הצבאית.

ללא ספק היה היום כיף בצבא!

A post shared by nadavguedj (@nadavguedj) on

מקורבים לגדג' מספרים כי ההחלטה להדיח את הזמר בן ה-19 מהלהקה הצבאית נבעה כתוצאה מבעיות משמעת רבות וציינו כי גדג' הועמד לא פעם למשפט צבאי בשל דברים שקרו. ההחלטה להדיח את גדג', כך מתברר, התקבלה לפני צילום הכתבה המדוברת.

כזכור, גדג' זכה כבר בגיל 16 במקום הראשון בתוכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" וחודשים ספורים לאחר מכן הוא כבר ייצג את ישראל בתחרות המדוברת והגיע למקום התשיעי.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה:

"בעיות משמעת משמעותיות וחוזרות של החייל, סמל נדב גדג', הביאו לבחינה מעמיקה של מפקדיו סביב סוגיית המשך שירותו כחייל בלהקה צבאית. בסיום הבדיקה ולאור אי עמידה במשימות היום יום ובנהלי היחידה, הוחלט שלא ימשיך את שירותו כזמר בלהקה צבאית. ההחלטה לא התקבלה עקב האירוע הספציפי שאירע בכתבה".

מעופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של גדג', נמסר בתגובה:

"נדב גדג׳ הוא חייל בצבא הגנה לישראל, הוא לא הודח ממדור תרבות בצה״ל והוא ממשיך לשרת כחייל בצבא ובמדור בצורה המתבקשת ובאופן מסודר כפי שהיה מיום גיוסו ועד לרגע זה. בקרוב יצא גם סינגל חדש".