היום הוא יום הנישואים השלישי של דנית גרינברג ואליאב אוזן - תאריך מרגש במיוחד עבור השניים, שמזמן איתו לא רק איחולים, אלא גם כמה ריחרוחים (בשליחות הקוראים הפולנים שלנו, כמובן).

 מאז נראה שהשניים נאלצים להתמודד בכל יום שחולף עם אינספור שאלות בנוגע להתרחבות המשפחה שלהם, או במילים פשוטות יותר: אנשים פשוט *מתים* לדעת מתי כבר יגיע בייבי אוזן-גרינברג.

אך לאחרונה, החלה להתרוצץ לה שמועה נוספת, שבניגוד לפעמים קודמים גם עושה רושם מבוסס יותר, עם סימוכין ממקורבים לשניים, ועם זאת - השניים מקפידים להכחיש זאת פעם אחר פעם בכל הזדמנות. 

דנית גרינברג (צילום: אור גפן)
הכל בזמנו. גרינברג | צילום: אור גפן

הבוקר (א') הגיעה הגרינברגית לתערוכת מצעד הכלות של העשור (בשיתוף הגן בשפיים), בהומאז' לכלות העתידניות של 2020, ואנחנו כמובן לא פיספסנו את ההזדמנות לבדוק איתה את הנושא בשנית. "אין לי משהו לחדש, וכשיהיה - נראה לי שאני אפרסם את זה בעצמי".

מאיפה השמועות מגיעות?

"אנחנו נשואים כבר שלוש שנים, בדיוק היום, ובמדינתנו הקטנה - כשזוג מתחתן הוא מיד צריך להיכנס להריון. זה לא המצב אצלנו, אנחנו רצינו לפתח את עצמנו קצת יותר, אז ברור לי מאיפה השמועות מגיעות. הן קיימות כבר מהרגע שהתחתנו".

דנית גרינברג (צילום: אור גפן)
למרות שגנים כאלה חייבים להעביר הלאה, הא? | צילום: אור גפן

שנצפה להריון בקרוב?

"כל זוג שאוהב ומיסד את הקשר שלו מתכנן להביא ילדים ולהרחיב את המשפחה, אז ברור שגם אנחנו, אבל מפתחים את עצמנו קודם".

בינתיים מגיע לכם מזל טוב, הפכתם השבוע לדודים לאחיינית נוספת, עם הלידה של אנה בול ומתן, אחיו של אליאב.

"נכון! הפכנו דודים לעוד נסיכה מושלמת שאנחנו כל כך אוהבים, והלב שלנו התרחב לעוד מלא מימדים. ושיהיה מזל טוב לאנה ומתן, אנחנו אוהבים אתכם המון".