בשנים האחרונות, בהן דנית גרינברג ואליאב אוזן מנהלים זוגיות, נראה כי אנשים רבים התקשו לעכל כי הצמד שהכיר ב"האח הגדול" לא רק ביחד - אלא גם לא מתכנן להיעלם לשום מקום.

השניים לא רק שרדו את תכנית הריאליטי, אלא גם פרידה קצרה ומאז הם מתחזקים זוגיות די מוצלחת. השניים התחתנו ביוני 2016, זכו בריאליטי נוסף ("זוג מנצח") וביולי האחרון אף השיקו עסק משותף ראשון חדש: SEVEN - קליניקה לאסתטיקה רפואית.

גרינברג ואוזן השקיעו לא מעט מזמנם ודי הרבה מכספם כדי להרים את העסק, ומאז הם משווקים אותה במלוא המרץ - אם באמצעות הרשתות החברתיות, חבריהם המפורסמים וכמובן אתר רשמי לעסק, אך מעט הם ידעו כי דווקא האחרון יסבך אותם בצרות צרורות.

בראיון לאפרת וכטל ב"אנשים" שישודר הערב (17:15, קשת 12), השניים עוסקים בידיעה שטענה כי לכאורה הוגשה נגדם תלונה במשטרת ישראל על ידי האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בטענה להונאה באתר האינטרנט של המרפאה שפתחו. על פי התלונה, הרופא שמוצג באתר המרפאה כמומחה לכירורגיה פלסטית, כלל לא מופיע כרופא מורשה באתר משרד הבריאות.

View this post on Instagram

Until NEXT TIME @rollink.suitcases #אפילוהמזוודותכחולות

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on

"יש לנו אתר אינטרנט, ובזמן הבנייה שלו רציתי לעשות עמוד שנקרא 'הצוות שלנו'", מספרת גרינברג על האופן בו החלה הדרמה. "החברה החיצונית, שבונה לנו את האתר, שלחה לי דף טיוטה ובגלל שעוד לא שלחתי להם את כל התיאורים - מה שקרה בעצם זה שהם עשו העתק-הדבק על הטקסט של המומחה לכירורגיה פלסטית, ושמו אותו על כל התמונות. זאת אומרת שאפילו המזכירה שלנו הופיעה כמומחה לכירורגיה פלסטית.

View this post on Instagram

@edenfines הגיעה אלינו לטיפול ייחודי!! טיפול: ICE21. המסת שומן, הצרת היקפים, העלמת צלוליטיס משך הטיפול: 45 דקות איך זה עובד: המכשיר עובד על הקפאת שומן בטמפ׳ של 0 מעלות ב-8 איזורים בו זמנית זמן החלמה: אין מרווח בין טיפולים: 2-3 בשבוע במשך חודש וחצי. לאחר מכן פעם בחודש כמות טיפולים נדרשת: 12 בממוצע לסדרה הראשונה. התכנית מותאמת באופן אישי איזורים עליהם ניתן לבצע: כל הגוף כולל פנים וסנטר רמת כאב: אין תוצאות: מהטיפול הראשון טכנולוגיה: ICE21 עלות: מחיר ניתן בפגישת ייעוץ ללא עלות יצירת קשר: 0547171711 גם בוואטספ אתר: www.7-clinics.com

A post shared by SEVEN-רפואה אסתטית (@seven.clinic) on

"זה דף טיוטה, שמעולם לא עלה אלינו לאתר ומעולם לא פובלש", דנית חוזרת ומדגישה, ומשתפת ברגע בו התקבלה שיחת הטלפון המפתיעה: "כתב התקשר אליי ואמר 'היי יש תלונה נגדכם..', ואני אמרתי 'מה? על מה אתה מדבר בכלל?'". אפילו דיברנו עם איזה חבר מהמשטרה, שאמר שהוא לא יודע על מה מדובר. עד היום - וכבר עברו שבועיים בערך - אף אחד לא דיבר איתנו".

"לפעמים חצי כתבה כזו, או איזשהו אייטם שילדונת רצה להשיג עם איזושהי מצלמה ו...הראו דברים קצרים", נזכר אליאב במקרה, "היא ישבה פה שעה וחצי ושאלה, ושאלה עוד פעם אם אליאב עושה את הטיפולים. ניסו לרסק אותנו בכל דרך אפשרית. שיום אחרי שהמקום הזה - בו השקעת את כל חייך - פשוט יהיה עליו שלט 'להשכרה'.

View this post on Instagram

חג שמח לכולם @mykonospanormosvillas

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on

"לא עבדנו על אף אחד", אומר אוזן בתסכול. "אני חושב שצריך לדעת לפרגן. כי זה אולי היה מוזר עד עכשיו שהזוג הזה ביחד, ואז זה היה מוזר שהזוג הזה התחתן. ואז שהזוג הזה הולך להקים משפחה, ואז שהזוג הזה הפך להיות משהו עסקי. אז צריך לקחת רגע ולהבין שאלה החיים האמיתיים שלנו, ואנחנו כבר לא בתכנית ריאליטי".