מסיבת הרווקות של בר זומר הצליחה לייצר כותרות - אבל לא בדיוק מהסיבות המבורכות שהייתם מדמיינים, אלא בגלל הטיימינג שבו היא נערכה.

כפי שסיפרנו לכם הבוקר (ה'), זומר אספה את כל חברותיה הקרובות - ביניהן נטע אלחמיסטר, נועה בני, דנה זרמון ומעיין אדם - והדרימה לאילת החמימה כדי לבלות סופ"ש שכולו פינוקים. אך אז חשפה אדם בעמוד האינסטגרם שלה כי התיעוד ברשתות החברתיות עורר את זעמו של אחד הגולשים, שיצא נגדה על התזמון - מספר שעות לאחר שגילו כי רב"ט דביר שורק ז"ל נרצח אמש בפיגוע בגוש עציון. 

"חייל פאקינג נרצח וזה מה שמעניין אותך?! כל החארטות וההבל של תל אביב!", כתב לה בהודעה פרטית. "תפסתי ממך קצת יותר, מעיין, אבל מסתבר שאת כמו כולם בברנז'ה המסריחה הזאת! בושה!". 

מסיבת רווקות בר זומר, אוגוסט 2019 (צילום: צילום פרטי)
"איך את לא מתביישת". מעיין אדם, מתוך מסיבת הרווקות של זומר | צילום: צילום פרטי

המגישה, שידועה ברגישותה למצב הביטחוני בישראל אך גם כמי שלא מתביישת לעמוד על שלה, החליטה להגיב בנושא ולא לוותר: "לחברה שלי יש מסיבת רווקות, היא מתרגשת ואני מתכוונת לשמח אותה היום בכל הכוח. הטרור לא יחרב לנו את החיים ראס בן אמו.

"זה לא אומר שלא נחנקתי לשמוע את הבשורה בבוקר, זה לא אומר שלא התעצבתי וחשבתי על כל מה שנהרס ברגע, זה לא אומר שלא רתחתי ושאני עוקבת אחרי כל התפתחות במצוד אחר המחבלים. האתגרים במדינה הזאת מעסיקים אותי כל יום. זה הטבע שלי. מי שכועס שאני בוחרת לחגוג לה יכול לכעוס. אני שלמה עם זה, וזה מה שיהיה".

מעיין אדם עונה למגיבה, אוגוסט 2019 (צילום: מתוך סטורי)
לא ויתרה. אדם בתגובה | צילום: מתוך סטורי