"אביב או אייל" רק סיימה את עונת הבכורה שלה לפני ימים בודדים, כאשר מצדה איש ימיני, ממתמודדותיו הבולטות של אייל גולן, לקחה את המקום הראשון ובכך זכתה לתהילת עולם כמנצחת התכנית הראשונה בספר הריאליטי הגדול.

אך אל תמהרו להיפרד ממנה - הערב (ה', 21:00, קשת 12) יתאחדו שוב הפיינליסטים של התכנית על במת התכנית, במסגרת משדר מיוחד של "לתת" כדי לגייס תרומות לארוחות חג עבור משפחות נזקקות בישראל.

אל החברות יצטרפו אורחים מיוחדים של אביב גפן ואייל גולן, שישפטו מי מבין המתמודדים יעלה לדואט עם הזמר שלו. ביניהם תהיה גם אלין גולן, בתו של אייל, שרק בחודש שעבר חגגה את בת המצווה באירוע ענק, ובקרוב תצטרף אליו על הבמה בדואט מיוחד של השניים.

View this post on Instagram

למה יש שלמות כזאת ? חיים של אבא הילדה הזאת ❤❤❤

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

כשארז טל התפלא לגלות אותה בצוות השופטים, אייל הרגיע שהכל נעשה בצורה מסודרת: "דיברתי עם הסוכנת שלה, אילנית לוי", אמר בצחוק.

אך כאמור, אייל לא היחיד שהביא קרובי משפחה וארז טל מזכיר כי חוץ מגולן ג'וניור בת ה-12, הגיע לצילומים גם בנו של אביב גפן, דילן, שבמקרה מאוד גם הוא בן אותו גיל. האם יש כאן מצב לשידוך? "דווקא דילן חמוד מאוד", אומר אבא אייל, "ומבין בכדורגל! שזה בכלל יותר חמוד".

View this post on Instagram

אני ולבנדובסקי נפגשנו ברחוב לאלה שלא מבינים: החלוץ של באיירן בעיניי בין הטובים בעולם

A post shared by Dylan Geffen (@dylangeffen1) on

אז איך נדע שהיא כשירה לשפוט? טל ביקש לגלות מה סגנון המוזיקה שמאזינה לו בת ה-12 ואפשר לומר שהתשובה די הפתיעה אותנו. סתם, ברור שהיא מאזינה לשיריו של גולן (אובייקטיבית, בכל זאת), אך מתברר כי ישנו זמר מזרחית נוסף, מעט יותר אנונימי, שאת שיריו היא מאוד מחבבת - עומר אדם. פייר? אנחנו מבינים אותך.