שבוע בלבד מפריד בינינו לבין מפגש עם ג'ניפר לופז על הבמה הענקית של פארק ירקון ב-1 באוגוסט, ואם להודות - אנחנו קצת מתחילים להתרגש. אך מאחורי הקלעים מסתמן כי ישנה התרגשות מסוג קצת אחר שכן העבודה עוד רבה - רשימת הדרישות של הכוכבת לאירוח בישראל הגיעה, וכמו שאתם יכולים לצפות, היא הכל חוץ מבסיסית.

יש להודות, כבר ראינו רשימות יותר ביזאריות או מופרכות מזו שלה, אך אין ספק שגם לג'יי לו הגדולה יש כמה מאסטים מעוררי סקרנות שהיא לא יכולה בלעדיהם. מה למשל? ובכן, דלת שקופה, עם אפשרות לראות את כל המתרחש מחוץ לחדר, פרחים לבנים בלבד ונרות נטולי ריח.

View this post on Instagram

Second times the charm. ✨❤️Thank you New York!! I love you!!!!!!#MadisonSquareGarden #bronx #jennyfromtheblock #blackout #ItsMyPartyTour

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

מלבד זה, הזמרת ביקשה שבחדר שלה בבקסטייג' יחכה לה אמבט מים עם מספר סוגי שמנים, צמחיה ירוקה, תה קינמון ללא קפאין, תה תפוח ללא קפאין, משקה רימונים טבעי, שוטים של כורכום, שקית של אסאי, מי קוקוס, אוכמניות גוג'י ופירות כמו מנגו, אננס ומלון.

ומה בגזרת האוכל? ההפקה סגרה עבורה שף ישראלי מומלץ לארוחת צהריים ולאחר המופע, שייאלץ לפעול בהתאם לכמה מגבלות שהוצבו לו, כמו רגישות לאגוזי מלך ושקדים, רגישות לחריף ואוכל מוקרם, ובקשות לסלרי חתוך עם חומוס, ירקות ובמיוחד פלפלים בכל הצבעים, עוגיות שוקולד צ'יפס, ממרח תאנים, ליקריץ אדום וקיסמי שיניים בטעם מנטה.

 

View this post on Instagram

Leo’s be like...#meow #LeoSeason #ItsMyParty @niyamasol kittykat leggings set ✨

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

_OBJ