מאז אורנה ומשה דץ לא ראינו פאוור קאפל על מסך הטלוויזיה כמו אביב ואייל. התכנית של השניים משודרת בימים אלה בקשת 12 ולאחרונה שודר קטע ובו אייל בחר לאחד המתמודדים שיר של פאר טסי ("בואי ניפגש") ואילו אביב הביע את דעתו על השיר בהומור המוכר שלו.

הכל החל בתכנית ששודרה השבוע, במהלכה גולן בחר לאחד המתמודדים, ליאל מליחי, את שירו של טסי, "בואי ניפגש". כשמליחי הגיע למפגש עם גפן, האחרון אמר לו כי בחר עבורו שיר הרבה יותר איכותי מזה של טסי. 

בהמשך, כשהמתמודד הופיע עם שירו של טסי, מירי מסיקה סיפרה שאינה מכירה את השיר, וגפן - כיאה לאביב גפן - אמר בתגובה "גם פאר טסי לא מכיר אותו". 

טסי, שנתקל בקטע מהתכנית, נפגע ככל הנראה מהדברים שנאמרו בשידור ויצא למתקפה כשפירסם בעמוד האינסטגרם שלו סטוריז עם התייחסות לגפן: "כמה מסובך אדם יכול להיות? מאחל לך שתמשיך להיות כזה 'איכותי' יא בדרן טלוויזיה".

טסי לא הסתפק בדברים האלה, ופירסם תגובה נוספת עם עקיצה גם למירי ואייל, על אף שאייל היה זה שבחר בעצמו את השיר למתמודד: "כשהזמנת אותי להופיע איתך שמעתי דברים אחרים", כתב טסי לגפן והמשיך, "אבל תתנחם - אתה לא היחיד שכזה, גם אלה שיושבים עכשיו לצדך עשויים מאותו החומר. לצעוד בדרך של שלום אמיתית, זה מאוד קשה אני יודע".

בעוד שגפן כבר רגיל למתקפות נגדיות, ההשחרה הנוספת לא הצליחה לעבור מתחת לרדאר של גולן, שלא נשאר חייב והגיב בחזרה בפוסט שנמחק מאז: "פאר, חמודי, קריירה לא בונים משיר אחד. אז תתחיל לעבוד ולהשקיע ואולי תגיע. בינתיים לך תראה אם אני בדרך השלום ותבוא תגיד לי". אאוץ'.

מטעמו של עופר מנחם, המייצג את פאר טסי, נמסר:

"אין תגובה".