זאת כבר תקופה לא קצרה שדור רפאלי, אחיה הגדול של הדוגמנית בר רפאלי, מתגורר בארה"ב ונהנה מהחיים הטובים כיזם הייטק (אתם ודאי זוכרים את הסערה סביב אפליקציית "בליינדספוט" שעוררה סערה אי שם ב-2015, אותה פיתח עם חברת הטכנולוגיה "שלנו גרופ").

אולם מי שעוקב אחר הדוגמן במיל' בעמוד האינסטגרם ודאי הבחין בתחביב מוזר שפיתח לאחרונה - נשקים. כן, אחרי אובססיית האופנועים הקלה, נראה שרפאלי החליט לקחת את חיבתו לרובים ואקדחים ולהפוך אותה לעיסוק עיקרי. 

מרבית התמונות והסטוריז שהוא מעלה בתקופה האחרונה לעמוד האינסטגרם שלו נוסבים סביב מטווחים, נשקים שקיבל במתנה (טריוויאלי מאוד) ובאופן כללי הצטיידות לקראת יום דין כלשהו שאולי עוד לא עודכנו לגביו.

View this post on Instagram

This mount is absolutely amazing! #czshadow2 #ipsc #povmountingsystems #gun #rudyproject

A post shared by Dor Refaeli (@dor_refaeli) on

אבל אם עד עכשיו חשבנו שבזה זה נגמר, הופתענו לגלות הבוקר סרטון חדש ששיתף רפאלי, ממה שנראה כמו בית של חבר באורגון, בו נראה שולחן אוכל עליו מונחת ערימה של פרחי קנאביס (גראס, וויד - אם תעדיפו) לצד מספר אקדחים ותחמושת. לקינוח הוא דאג לצרף גיף של הראפר סנופ דוג, כדי לוודא שהבנתם שהוא "גנגסטר" עכשיו.

למקרה שדאגתם - נרגיע כי באורגון זה חוקי להחזיק בגראס (אולי לא בכמויות האלה, אבל באופן כללי), ואולי זאת בסך הכל הדרך שלו לעזור להם עם בעיית עודף ייצור הקנאביס עליו דיווחו לפני מספר חודשים באזור אורגון. האם ציפי ורפי (או בר) יודעים שזה מה שרפאלי הבכור עושה בזמנו הפנוי? לא ברור, אבל היי, אם אתה עדיין רווק ומעוניין בפרטנרית שתבין לליבך - מסתמן שאורין ג'ולי פנויה שוב.

View this post on Instagram

Same same but different different. #nike #athleticbrothers @barrefaeli

A post shared by Dor Refaeli (@dor_refaeli) on