לפני שבועות ספורים יעל שלביה (17) וברק שמיר (20) נפרדו. שני הדוגמנים הצעירים עברו שנה עמוסה במיוחד, כשמצד אחד ברק סיים מערכת יחסים עם נועה קירל ואילו שמה של שלביה עלה לכותרות כשניהלה קשר קצר עם עומר אדם.

"היה לנו מאוד מאוד טוב ביחד פשוט לפעמים אם אתה רואה שאין לזה לאן להתקדם, עדיף לסיים את זה", סיפרה שלביה על מערכת היחסים עם ברק שמיר בראיון שהעניקה לאפרת וכטל וישודר הערב (ב') בתכנית "אנשים".

מי נפרד ממי?

"זה היה די הדדי. אורח החיים שלו הוא די שונה ולפעמים יש דברים שלא מסתדרים. אני מחפשת מישהו שיבין אותי, מישהו מכבד. הייתי מאוד רוצה מישהו שקרוב לדת, מישהו שישמור עליי, מישהו גדול שיהיה איתי. אני לא ילדה, אני לא רואה את עצמי בחיים יוצאת עם בחור בן 17".

View this post on Instagram

❔❔

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia) on

יש מצב שתצאי עם בחור לא יהודי?

"לא נראה לי שזה יקרה".

למרות גילה הצעיר, הצעות שונות שכוללות חיזורים ולפעמים אקטים מטרידים, לא פוסחות על שלביה. "את יודעת כמה הצעות קיבלתי בשנתיים האחרונות? הרבה. אלו דברים שאני לא מספרת לאף אחד, גם לא לחברות בגיל שלי - כי לא יבינו אותם. זה דברים הם מזעזעים, איך בנאדם חושב שבגלל שיש לו כסף הוא יכול לקנות אותי?".

"בגלל זה אני צריכה את האנשים שישמרו אליי, לבד לא הייתי מצליחה ולבד יש מצב שפתאום הייתי יכולה להשתכנע", ממשיכה שלביה, "אנשים יכולים לחזר אחרייך שבועות, אם לא חודשים, אנשים שיש להם כסף לא אכפת להם לחזר, לחזר, לחזר. אם אין מישהו שיגיד לך 'היי, תתעוררי זה לא אמיתי, זה סתם'. אתה מתעורר ומבין שזה לא שווה כלום".

View this post on Instagram

@adidasisrael #ultraboost19

A post shared by Yael Shelbia (@yaelshelbia) on