החתונה של מגי אזרזר וקותי סבג כנראה לא תשכח בזמן הקרוב. בכל זאת, מגי הייתה אחת הכלות השמחות שראינו, עם שלל סרטונים שלה מפזזת על רחבת הריקודים וצורחת מאושר.  השמחה שמגי שידרה לאורך הערב כולו זכתה ללא מעט ביקורת ותגובות שליליות.

בראיון לחדשות הבוקר עם ניב רסקין, מגי שיתפה בתחושות ובקשיים שהיו לה אחרי החתונה בעקבות התגובות. "הרי כולנו גושים של ביטחון עצמי וחוסר, זה מה שהופך מה שנקרא גיבור, זה חייב להיות כל העיגול. אני לא באמת מאמינה באנשים שאומרים, לא אכפת לי מה אומרים וכל מיני כאלה", סיפרה אזרזר. "אני בן אדם עם המון ביטחון עצמי, ועם זאת החוסר קיים. היו לי הרבה עניינים, הרבה שנים של חוסר הערכה עצמית ובאמת שגם לא האמנתי שבאמת תגיע לי אהבה טובה. הסתכלתי על כל מיני חברות שלי ואמרתי 'ואי, אנחנו לא מאותו חומר. אולי לי זה לא יקרה. וכשבסוף אשכרה נכנסתי למעמד הזה ועמדתי תחת חופה, אני פשוט הייתי כל כך בקתרזיס נפשי עמוק שאני לא האמנתי שזה קורה לי. לא היה לי אפילו זמן לעכל את מה שאני מרגישה, פשוט רקדתי את זה".

מגי אזרזר עושה ריקי מרטין
צילום: אינסטגרם

קראתי בראיון לעיתון "את" שאחרי החתונה קראת את כל התגובות שכתבו אנשים, וזה טלטל לך את החיים במשך שבועות.

"אני חוויתי חוויה עוצמתית, בלתי נלאית שקשה להסביר במילים. לרדת מההר הזה שאני אפילו לא טיפסתי עליו, ההר הזה הגיע אלי וכבש את כולי, לקום בבוקר ולראות דברים שאתה פשוט לא מאמין שיכול להיות, שעם כל הטוב שאתה חווית, אתה מקבל דברים כל כך שליליים. אני חושבת שמה שדפק אותי זה שפשוט לא האמנתי שזה הגיוני".

אבל למה ישבת וקראת את כולם?

"זה התחיל מחברה תמימה שלי מנתניה ששלחה לי הודעה, 'מאמי שלי, אל תתייחסי'. לא הבנתי על מה היא מדברת. עכשיו בגלל שהיא לא בביצה היא כאילו לא יודעת, היא דיברה בתמימות ואמרה לי 'יואו, מאמי שלי, אל תתייחסי, הכל שטויות' ואני לא הבנתי על מה היא מדברת. ואז פשוט בתמימות נכנסתי וקראתי, סתם, זה לא היה בתמימות ידעתי שאני הולכת לראות את הדבר הנורא מכל, אבל לא תיארתי שהוא יהיה כה נורא".

אבל דווקא היו גם דברים חיוביים שכתבו.

"היה מלא דברים חיוביים, אבל... אני לא האמנתי. תראה, אני יכולה להגיד משהו אמיתי לגבי הניסיון שלי? אף פעם לא דיברו עלי ככה לא חיובי. כאילו ברוך השם, עד היום בחרתי לעשות בקפידה הפקות כל כך נכונות שתמיד יצא לי, ודווקא ברגע שלי, ברגע האמיתי, בלב שלי בחוץ, בחשיפה של מגי, לא של כל דמות אחרת, דווקא על זה דיברו ככה. עכשיו מנגד באמת היו המון דברים מדהימים וחיוביים".

אמרת שזה שבועיים לא עזב אותך.

"כן, וקותי כבר ישב בבית ואמר לי, 'מגי, אם את ממשיכה ככה עוד יום, אני לא יודע מה'... אני פשוט לא האמנתי".

זה הכניס אותך לדכאון?

"לא, אני לא נכנסת לדכאונות, אבל אני הבנתי שיש פה איזשהו שיעור שאני צריכה ללמוד. זה פשוט חישל אותי. תראה, לא קיבלתי עד אותו רגע בחיים שלי ביקורות כל כך זה, ופתאום אתה מקבל משהו על עצמך, זה גם לא היה על עבודה שלי, זה היה עלי נקי. אז נחשפתי ונפגעתי אבל בחרתי לקום. אני מאמינה שבאמת עכשיו, זה חישל אותי כל כך שאני כבר כלום כמעט לא נוגע בי. שוב, זה שקר, זה תמיד נוגע בי, אני נורא רגישה".