ימים אחדים אחרי הבשורה הדרמטית של דנית גרינברג, שסיפרה כי בן זוגה לשעבר אליאב אוזן הוציא את כל המכשירים מהקליניקה המשותפת שלהם לרפואה אסתטית, נראה כי המקום חוזר לעבוד - רק בפורמט מעט אחר.

כזכור, אותו פוסט של דנית הוא זה שפתח את קופת השרצים, כשרגע לאחר מכן אוזן פתח במתקפת נגד בה יצא נגד גרינברג, וטען בין היתר כי היא אינה משלמת לעובדים ולביטוח של המקום - ולכן בחר לסגור את המקום שבבעלותו.

בסביבתם של השניים מספרים כי אמנם הצליחו לעבור מהר את תהליך הפרידה, כשתוך שלושה חודשים מיום הפרידה כבר הפכו לגרושים כדת וכדין, אך בכל מה שנוגע לעניין הכלכלי שנשאר ביניהם - ובראשו העסק שאליאב פתח עבורו ועבור אשתו דאז (והפך להיות ה"בייבי" שלה לאורך הזמן) - המצב הרבה יותר מורכב.

View this post on Instagram

A post shared by אליאב קעקועים (@eliavtattoo) on

כעת השניים נמצאים בהליך משפטי סביב העסק ובירור עתידו בעזרת עורכי דינם, שכן כשכל אחד מהצדדים רוצה את העסק לעצמו וטוען כי הזכויות הם שלו. אלא שבינתיים, העסק חייב להיפתח מחדש ולתת מענה ללקוחות הרבים שקיבלו הודעה על סגירה פתאומית.

מקורבים מספרים כי נכון לעכשיו, דנית היא זו שמודרת מהעסק המשותף ואליאב חוזר לנהל אותו באופן בלעדי. האחרון שכר את שירותיהם של מנהלים ואנשי מקצוע, ופתח מחדש את העסק מבלי שדנית תהיה שותפה בו ותקבל עדכונים בנוגע למה שקורה במקום. 

View this post on Instagram

Memories with YOU • @eliavtattoo @danielyonaswimwear

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

עוד הם מספרים כי כל הלקוחות שהופתעו מהסגירה כבר קיבלו מענה, ותורים נקבעו מחדש. דנית, שרק עד לפני כמה ימים נכחה בעסק על בסיס יומיומי, תיפעלה, השקיעה ופירסמה אותו, לא מגיעה או תגיע לשם בקרוב, עד שתתקבל כל החלטה אחרת.

אליאב?

"בואו נתעסק בעשייה ובאהבה - מה שאני עושה כבר קרוב ל-20 שנה. בהצלחה ותודה לכל קהל הלקוחות שלי, שעוטף אותי באהבה גדולה. מאחל לכם שנה טובה של שלום, חיוכים ואהבה".

מדנית גרינברג טרם התקבלה תגובה עד פרסום הידיעה.