רבים הופתעו לפני ימים ספורים כשסיפרנו לכם לראשונה על כך שאליאב אוזן ודנית גרינברג, נכון לעכשיו, פירקו את החבילה. אחרי חמש שנות זוגיות פוטוגנית, השניים נקלעו למשבר שנראה שרק הולך ומחריף ואם הייתה לכם תקווה שהם יחזרו זה לזרועות זו במהירות או שמדובר במהלך שיווקי של השניים - צר לנו לאכזב אתכם, כי זה לא הסיפור.

גרינברג, כידוע, עזבה את הבית החדש שהשניים התגוררו בו ברמת השרון. כמו כן, הם גם הסירו עוקב זה מזו ונמנעים לענות לשיחות טלפון ולהודעות מחבריהם הקרובים. בזמן ששניהם ממשיכים להגיע לעבודה כרגיל (היא בקליניקה בבעלותם המשותפת והוא בסטודיו לקעקועים), גרינברג עשתה צעד חריף ששופך לא מעט אור על מצבם הנוכחי.

דנית גרינברג, אליאב אוזן (צילום: צ'ינו פפראצי)
עצוב. דנית גרינברג ואליאב אוזן | צילום: צ'ינו פפראצי

בחשבון האינסטגרם של דנית היה כתוב גם שם משפחתו של אליאב. מי שנכנס אליה לפרופיל מיד ראה את השם "דנית גרינברג אוזן" באופן בולט לעין, אך לאחר פרסום הידיעה, דנית הסירה את שם משפחתו של אליאב מחשבון האינסטגרם שלה.

דנית גרינברג
חשבון האינסטגרם של דנית לפני הפרידה
דנית גרינברג
חשבון האינסטגרם של דנית אחרי הפרידה

בניגוד לפרסומים שונים שמנסים להרגיע ולבהיר כי מדובר בריב קטן בין השניים, דנית ואליאב נמצאים בתקופה קשה ומורכבת בקשר ביניהם וכבר מדברים על הצעד הבא ועל גירושים באופן רשמי. אנחנו מקווים שככל שיעבור הזמן הצדדים ירגעו ויצליחו ליישר את ההדורים, אך כמו שזה נראה - זה יהיה לא פשוט כלל.