זה כבר שנתיים וחצי שאנחנו נאלצים להתמודד עם החלל בלב שנוצר בעקבות עזיבתה של נינט טייב, כשעברה ביולי 2016 עם בן זוגה, יוסי מזרחי, ובתם הבכורה אמיליה, לארצות הברית, במטרה להגשים את החלום המוזיקלי של שניהם.

אך האם סבא יוסי וסבתא מרסל יכולים לנשום לרווחה בנוגע לחזרתה לארץ? אנחנו עוד לא בטוחים, אבל בהחלט יש סיבה לתכנוני מסיבה, שכן מקורבים לזמרת חושפים כי בעקבות מספר פרויקטים אליהם התחייבה היא החליטה להאריך את שהותה בתל אביב למספר שבועות נוספים.

View this post on Instagram

חג שמח ומלא רוח והכרת תודה שיהיה לנו #lovemypeople

A post shared by Ninet Tayeb (@n.tayeb) on

יותר מכך, לדבריהם, טייב אף רשמה את אמיליה בת ה-4 לגן מקומי בתל אביב, כדי בזמן שישהו בארץ הקודש היא לא תפספס זמן במסגרת לצד ילדים בני גילה. אז כן, תתבעו אותנו, אנחנו כבר מפנטזים שהשהות הזמנית תהפוך לחזרה סופית מצד טייב לזרועותינו.

כידוע, זה כבר מספר שבועות שהמאמי הבינלאומית נמצאת בארץ, ובתקופה הזו היא הספיקה לא רק לעבוד על פרויקטים שונים, אלא גם לבלות עם בני משפחתה וחבריה ואף לחגוג לאמיליה את יום הולדתה לפני מספר שבועות.

View this post on Instagram

A post shared by Ninet Tayeb (@n.tayeb) on

לאחרונה היא אף חזרה בכל הכוח לתחום המשחק, אחרי שכבשה את כולם עם תפקידה ב"בשבילה גיבורים עפים" מבית קשת 12 (שנמכרה לנטפליקס), ולאחרונה אף נחשף ב-mako תרבות כי התקבלה לתפקיד חדש בסרט אינדי אמריקאי בשם "Tell Me Why I Don’t Like Mondays", בבימויו של מרקוס תומפסון. בקיצור, אין לנו בעיה שתמשיכי לזרוח ברחבי העולם - רק תזכרי תמיד שהבית שלך כאן איתנו.

מטעמה של נינט טייב טרם נמסרה תגובה לידיעה.