שבועות אחדים אחרי שהתגרשו כדת וכדין והצליחו לעשות את זה בשקט יחסי ובלי לכלוכים, על אף פרידת הבזק הרשמית, אתמול הורידו דנית גרינברג ואליאב אוזן את הכפפות ופתחו את הסכסוך האישי שלהם בזירה האינסטגרמית עם האשמות הדדיות חמורות.

גרינברג התחילה כשהסבירה שהעסק המשותף לה ולגרוש נאלץ לצאת להפסקה זמנית, ובהמשך גם פירטה את השתלשלות העניינים: אליאב הגיע בלילה ולקח את כל הציוד. דקות ספורות לאחר מכן פרש אליאב את הצד שלו, כשהוא מאשים את דנית בהלנת שכר לעובדים ועוד כשלים ניהוליים בעסק. לא ברור מי  צודק כאן, אבל אין ספק שהשניים הגיעו לפסים קשים ועצובים במיוחד של הפרידה.

View this post on Instagram

שלכם תמיד, דנית

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on

מרגע כתיבת הפוסטים החלו לזרום התגובות ברשת החברתית. החברה הטובה שחוותה בעצמה פרידה לא פשוטה - אורטל עמר, דנה זרמון, עדן סבן, שרית פולק (ארוסתו של סטטיק), אלכסה דול, ענבל פרץ ואפילו אביה של גרינברג הגיבו, חיזקו והבהירו שהם בצד שלה, מאמינים בה וגאים בה.

אבא של דנית, מוטי, כתב: "כמו שנאמר, לא חשוב איך נופלים אלא איך קמים, וכמו שאני מכיר אותך דניתוש בתי האהובה, תרימי את הראש ותצעדי קדימה, הצלחה מובטחת, אהבת כולם עוטפת אותך. אין עלייך לביאה שכמותך, כולנו איתך".

אנה בול מגיבה (צילום: צילום מסך)
צילום: צילום מסך

גם על הפוסט של אליאב היו לא מעט תגובות, ביניהם של ברק שמיר וחן טל, אבל מי שבלטה מעל כולם הייתה אנה בול, שאף זכתה לתגובות וביקורות על עצם התגובה שלה לאליאב. כזכור, בול התחילה כחברה קרובה של דנית ודרכה הכירה את אחיו של אליאב, לו היא נשואה היום ולשניים שני ילדים משותפים.

בול בסך הכל הגיבה באייקון של לב, אך זה הצליח להסעיר את העוקבים של אוזן שכעסו עליה על כך שלקחה צד ו"שכחה" כי דנית היא שהכניסה אותה למשפחה. 

View this post on Instagram

לקוחות יקרים ויקרות של הקליניקה! ניסיתי במשך חודשים לא להביא את הפן האישי בחיים שלי לתוך הפן העסקי- הקליניקה, הבייבי שלי. אבל לצערי יש דברים שאין לי שליטה עליהם. אני מודיעה כאן מכיוון שאין לי דרך להגיע לכל אחד מכם באופן אישי- הקליניקה יצאה להפסקה וכרגע לא בפעילות. אני בטוחה שנחזור בהקדם האפשרי וכמובן שאעדכן על כך. מתנצלת בפני כל הלקוחות שמטופלים אצלנו, לכל מי שיש תור בימים הקרובים- ראו אותו כמבוטל. נשתדל לענות לכל פניותיכם במספר הרגיל 0547171711 *חשוב לי להבהיר כי ההודעה על כך הגיעה מכאן מכיוון שאין גישה כרגע למחשבים ולטלפונים הפרטיים של הלקוחות תודה על ההבנה וסליחה מראש

A post shared by דנית גרינברג | Danit Greenberg (@danitgreenberg) on