למה לבזבז זמן? ארבעה חודשי זוגיות הספיקו למעיין אדם ולבן הזוג, הסופר אסיף אלקיים, להחליט שהם לגמרי בשלים לאחד כתובות ולעבור לגור יחד. אמנם לא מדובר על דירה חדשה אותה עם בחרו יחדיו, אלא במעבר של אלקיים לדירה של אדם בתל אביב, אבל זה לגמרי מספיק לנו.

אלקיים, כך מתברר, התגורר עד לא מזמן בפוריה שבצפון הארץ. לאחרונה הוא קיבל הצעה להצטרף לפוליטיקה ולעבוד כיועץ הפרלמנטרי של חבר הכנסת אמיר אוחנה ואחרי התלבטות ומחשבה, החליט אלקיים ללכת על ההזדמנות והתחיל לעבוד עם אוחנה.

העבודה התובענית גרמה לאלקיים להבין מהר מאוד כי לגור בצפון זו לא הבחירה הכי נכונה עבורו ותוך זמן קצר כבר העביר את מרבית חפציו לבת הזוג אדם, כמהלך זמני, אבל אתם יודעים איך זה - כל מה שזמני בסוף הופך לקבוע והם החליטו להפוך את המעבר לרשמי.

מתוקים שלי, אני יודעת שאתם דואגים וסקרנים ואני מתכננת לספר לכם הכל - איך הסתובבתי שבוע עם דלקת קרום המוח כי הרופאה שבדקה אותי בהתחלה שלחה אותי לשתות תה, אספר על הבדיקה הכי מלחיצה שעברתי בחיים ואגלה לכם כמה זמן נשאר לי לחיות. אבל זה יקרה רק בסופש בטור הקבוע שלי ב @israelhayom בינתיים באתי להודות לכם ולאכול לכם את הפרצוף מרוב אהבה ודאגה שהרעפתם. הצחקתם אותי וריגשתם אותי ואני שרופה עליכם. וגם תודה לבחור הזה בתמונה, שחידד לי שהוא מה שאני רוצה לכל החיים.

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

אדם (31) ואלקיים (26) מטפחים זוגיות יציבה כבר ארבעה חודשים, כשעכשיו זה מוסיף לרשימת הטייטלים שלו, שהעיקרית שבהם הוא סופר שכתב בין היתר את "פואטיקת השש-בש" ו"עשרים אלף זריחות", גם את עולם הפוליטיקה. שיהיה במזל.

 

מה שהלב שלי בחר אחרי כל מה שהוא עבר

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on