"הפוסטמה החליטה שהמשפחה של בן הזוג שלה טובה מהמשפחה שלנו". לא, המילים היפות האלה לא נכתבו ע"י ילדה בתיכון שרבה עם החברה הכי טובה שלה, אלא מפיה של אחות של אדל בספלוב שגינתה אותה בחריפות לאור דברים שסיפרה בראיון לתכנית "אנשים". על סיפור המשפחתי של אדל נרחיב בהמשך, אבל לפני שנגיע אליה, שמחנו להיזכר בעוד סכסוכים משפחתיים שהיו לסלבס וסוקרו בתקשורת, מציפורה אהרון ועד האח הפרובוקטיבי של שרית חדד.

שרית חדד ואחיה עמיאל

אמנם בימים אלה שרית מגדלת בשלווה את נויה הקטנה, אבל לפני שנים רבות נכתב לא פעם על הסכסוך של שרית ואחיה, עמיאל. לשרית, אם לא ידעתם, יש שבעה אחים ועם כולם היא שומרת על קשר די הדוק, אך היחסים עם עמיאל הגיעו למקומות לא טובים במהלך הקריירה של שרית. עמיאל, לפי פרטים שעלו, השתתף באורגיות במהלך חייו ואף הפיק סרטי פורנו. אורח חייו היה פרובוקטיבי עבור שרית והיה לה קשה להכיל את ההחלטות שקיבל אחיה, מה שהוביל לנתק ממושך בין השניים. בראיון שהעניק בשנת 2002 עמיאל לאתר ynet, הוא אמר את התשובה הבלתי נשכחת: "שרית יודעת דרך אחי שאני הולך לאורגיות. היא לא מקבלת את זה ורבה איתי בנושא, ולדעתי זה לא בסדר. זכותי לעשות מה שאני רוצה, ואני לא חייב להתחשב בכך שיש לי אחות מפורסמת"


התבורי'ז

שימי תבורי בן ה-64 נחשב לאחד הזמרים הגדולים ביותר שידעה מדינת ישראל. בנוסף לקול האייקוני של תבורי, הוא הביא לעולם את בן-אל, בת אל, אלירן, אריאל ודניאל. בשנתיים האחרונות חייו האישיים של תבורי עלו לכותרות, זאת לאחר שנודע כי הוא בעיצומו של סכסוך משפחתי ארוך. תבורי אמנם התמכר בעבר להימורים ולאלכוהול, אבל הסכסוך המדובר החל בגלל אישה שנכנסה לחייו העונה לשם יהודית באומן בת ה-60 והשניים הפכו לבני זוג ואף התחתנו.

בהקלטות בלעדיות הושמעו בניו של תבורי מודאגים מהנתק שנוצר: "אתה הולך נגד הילדים שלך, שבעה ילדים, אתה לא רואה שמשהו מוזר?". אם לא הבנתם, הילדים של שימי התנגדו לקשר עם יהודית וטענו כי היא מרחיקה אותו מהם רק כי היא רוצה לקחת לו את כל הכסף. עד היום שימי לא בקשר גם עם בנו המפורסם, בן אל תבורי, והמחלוקות בינו לבין ילדיו לא נפתרו. לבאומן, אם תהיתם, יש תיאוריה מדוע ילדיו של תבורי מתנגדים לקשר שלהם: "כל זה קרה בגלל שאבא שלהם התמסר אליי קצת ולא היה לו זמן בשבילם", וטוענת כי ישנם גם מניעים כלכליים: "הם רגילים למיליונרית מלוס אנג'לס שמממנת אותם, וכנראה שהם בנו גם עליי".


בר רפאלי וסבתא שלה

בתכנית של חיים אתגר נחשפה מערכת היחסים הבעייתית בין בר רפאלי לסבתא שלה. לקראת החתונה של רפאלי עם עדי עזרא, אתגר ראיין את הסבתא בתכנית "הכל אישי" והיא הצליחה לשפוך אור על הסכסוך בינה לבין נכדתה המוצלחת. "אין לי שום קשר איתם, אבל כלום. הם לא מרשים לבר ולאייל ולאחים שלה בכלל אפילו לראות אותי", סיפרה. הסיבה לנתק בין בר לבין סבתא שלה לא ידועה, אך לפי דבריה בראיון ההוא, הסכסוך קשה משחשבנו: "מאז שאמא שלה הייתה בהריון אז כל הזמן הם אכלו אצלי, ישנו אצלי, בישלתי להם. האמא שלה פה אכלה ושתתה, ועם הסבתא השניה. אותי, בי הם לא מכירים יותר. ברגע שלבת מלאו 12, נתנו פקודה, זהו, עד כאן".

ציפורה אהרון ושיר רוזנבלום

קשה לנו אפילו לנסות להתחיל ולספר על הסכסוך בין ציפורה אהרון לשיר רוזנבלום, ארוסתו לשעבר של הזמר דודו אהרון. זמן קצר לאחר שדודו החל לצאת עם שיר, ציפורה טענה בפני התקשורת כולה כי היא משוכנעת ששיר במערכת יחסים עם בנה אך ורק בגלל ממונו, ואין לה שום רגש אליו. ציפורה, כידוע, לא חסכה במילים ואף אמרה שהיא תעשה כישוף שיגרום לשניים להיפרד.

בנוסף, היחסים בינה לבין דודו הפכו לקרים בשל הדברים הקשים שאמרה ציפורה על בת זוגו.  "הוא הולך עם בחורה שעושה לו צרות. היא לא מדברת עם אמא שלה עשר שנים", סיפרה אהרון אז בראיון לתכנית הרדיו של שי ודרור. "אני מוכרת אותה כמו שאני זורקת נעליים לפח זבל". זמן קצר לאחר האירוסים של דודו ושיר, נודע כי השניים החליטו להיפרד ולבטל חתונה. ציפורה לא הסתירה את תחושת האושר שתקפה אותה ואף חזרה לקשר תקין עם בנה.

אסתי גינזבורג ואבא שלה

לאחר נישואיה של אסתי גינזבורג לאיש העסקים עדי קייזמן, נודע כי אביה של אסתי, האדריכל אריה גינזבורג, הגיש בקשה לבית המשפט המחוזי בתל-אביב בה הוא דורש לבטל את הסכם מכירת הווילה בה השניים התגוררו לקייזמן. לטענתו של האב, הוא הסכים בשלב הראשון להשכיר את הבית לקייזמן, אך בשלב מסוים הפסיק לקבל את דמי השכירות. דבר שהקשה עליו לשלם את המשכנתה שהייתה רשומה על שמו. השיא הגיע בתחילת חודש יוני 2013 כאשר גינזבורג החליט לבטל את ההסכם עם קייזמן, לאחר שלטענתו לא העביר לו סכום של 50 אלף שקלים כפי שהתחייב. לטענתם של גינזבורג וקייזמן, אביה ניסה למכור את הנכס במשך שנים ללא הצלחה ובשנה שעבר מכר להם את הנכס תמורת 8 מיליון שקלים. אאוצ'.

אסתי גינזבורג ואבא שלה (צילום: יוני טובלי)
אסתי גינזבורג ואביה בימים טובים יותר | צילום: יוני טובלי

זהבה בן ואתי לוי

אי אפשר להגיד סכסוך משפחתי מבלי להזכיר את מערכת היחסים של זהבה בן ואתי לוי. זהבה ואתי, אחיות תאומות ששתיהן עוסקות בשירה, ידעו לא מעט עליות וירידות בקשר שלהן. הקשר של השתיים סוקר בתקשורת בצורה רחבה ולא פעם הן השלימו אל מול מדינה שלמה ולאחר מכן רבו על דברים אישיים. לאחרונה הוציאו השתיים שיר משותף, מה שהוכיח כי הן סלחו זו לזו. עד הפעם הבאה שנגלה שהן שוב לא מדברות, כמובן.

אדל בספלוב ומשפחתה

הסיפור האחרון התפוצץ במיוחד בשבוע האחרון. אדל בספלוב התראיינה לתכנית "אנשים" ובין היתר סיפרה על יחסיה המורכבים עם אמה. "גדלתי במשפחה לא חמה", אמרה אז בספלוב. "האישה החמה שהייתה בחיי הייתה סבתא שלי, שניסתה למתן את כל הקור שהיה". זמן קצר לאחר שידור הראיון, החליטה אמה של אדל להתראיין לתכנית "אנשים" גם היא ולגנות את בתה אל מול כל המדינה: "מה שהיה בכתבה לגבי המשפחה של אדל, לגבי אמא - זה הכל שקר. אני לא ארשה לה יותר לפתוח פה וללכלך על המשפחה. היא אמרה שאני אמא קרה - זה מגוחך. היא אמרה שאני לא גידלתי אותה - זה בולשיט".

אם זה לא מספיק, לפני ימים ספורים אחות של אדל פרסמה גם היא תגובה בפוסט בפייסבוק של mako ויצאה נגד דבריה: "אמא גידלה אותה, עד שהפוסטמה, סליחה על הביטוי, החליטה שהמשפחה של מאץ' חבר שלה שלא שם עליה יותר טובה מהמשפחה שגדלה בה". מה אומרים? לא אומרים.