אחרי קיץ עמוס בכוכבים שהגיעו לישראל, ביניהם מדונה, ג'יי באלווין, בון ג'ובי ועוד רבים, הגיעה תורה של המלכה האם, האישה והאגדה שחגגה לאחרונה יום הולדת 50, ג'ניפר לופז.

ביום חמישי הקרוב תופיע ג'יי לו אל מול עשרות אלפי ישראלים בפארק הירקון שבתל אביב. לופז נחתה כעת בנמל התעופה בן גוריון, יחד עם פמלייתה ובן זוגה, שחקן הבייסבול אלכס רודריגז.

ג'ניפר לופז נוחתת בארץ
הישר מהבלוק. ג'ניפר לופז | צילום: אביב חופי

אמנם היא לא יצאה כאחד האדם משדה התעופה, אך בניגוד לאמנים אחרים, ג'ני ירדה מהמטוס ולא עשתה שום תרגיל בריחה על מנת להימנע מצלמים ומכלי התקשורת. כעת היא בדרכה למלון דן בתל אביב בו תשהה בימים הקרובים, לשם כבר נשלחה רשימת דרישות מפורטת שכל מה שהכוכבת צריכה - והיא צריכה.

ג'ניפר לופז נוחתת בארץ
הולה! | צילום: ינון בן ארי, יחסי ציבור
ג'ניפר לופז
ג'ניפר לופז | צילום: אביב חופי

מה רשימת הדרישות כוללת? כזכור, לפני ימים ספורים דיווחנו על כל מה שג'יי לו ביקשה שיהיה במהלך ביקורה בישראל, וזה כולל דלת שקופה, עם אפשרות לראות את כל המתרחש מחוץ לחדר, פרחים לבנים בלבד ונרות נטולי ריח. בנוסף, הזמרת ביקשה שבחדר שלה בבקסטייג' יחכה לה אמבט מים עם מספר סוגי שמנים, צמחיה ירוקה, תה קינמון ללא קפאין, תה תפוח ללא קפאין, משקה רימונים טבעי, שוטים של כורכום, שקית של אסאי, מי קוקוס, אוכמניות גוג'י ופירות כמו מנגו, אננס ומלון.

_OBJ _OBJ