לפני מספר שבועות, כשהכל עוד היה תקין ושגרתי בחייה של דנית גרינברג, היא הוזמנה להצטלם עבור תערוכה ייחודית שמציגה את מצעד הכלות של העשור. התצוגה נערכה בגן שפיים לצד כוכבות כמו נטלי דדון, אירה דולפין, ג'ני צ'רוואני ועוד רבות. גרינברג, שהצטלמה לתערוכה ואף התחייבה להגיע לאירוע המרגש, לא הגיעה.

כידוע, היינו הראשונים לספר לכם על כך שדנית גרינברג ואליאב אוזן פירקו את החבילה. היא עזבה את הבית המשותף ועברה להתגורר אצל הוריה. מאז היא לא משתפת פעולה עם כלי התקשורת ונראה כי השניים ירדו למחתרת ואף ממעיטים לשתף אפילו את חבריהם הקרובים ביותר, שחלקם נאלצו לקרוא על הפרידה לראשונה ב-mako סלבס.

דנית גרינברג בשמלת כלה, יולי 2019 (צילום: רותם לבל לסוכנות ארטבוק)
תפסה מרחק. גרינברג בשמלת כלה, כפי שהופיעה בתערוכה | צילום: רותם לבל לסוכנות ארטבוק

אמש (ב') נערכה השקת התערוכה אליה הצטלמה דנית, אך כאמור, היא לא טרחה כלל להגיע, על אף שהצטלמה. בסביבת ההפקה מספרים כי לא רק שגרינברג הבריזה המאירוע, היא לא ענתה לשיחות ולא ניתן היה להשיג אותה בשום דרך.

דנית גרינברג בשמלת כלה, יולי 2019 (צילום: רותם לבל לסוכנות ארטבוק)
צילום: רותם לבל לסוכנות ארטבוק

עוד מוסיפים סובבים כי גרינברג הפסיקה לענות ולשתף פעולה עם ההפקה מאז פרסום הפרידה ולאורך הימים האחרונים היא כלל לא שיתפה פעולה. עד הרגע האחרון לא היה ברור האם היא תפתיע ותגיע, אך היא החליטה לתפוס מרחק לחלוטין. האמת? אנחנו קצת מבינים אותה.

דנית גרינברג מתקעקעת (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנית גרינברג)
דנית גרינברג מתקעקעת, דצמבר 2018 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דנית גרינברג