קשה לנו להאמין שפספסתם, אבל נעדכן בכל זאת כי בסוף השבוע האחרון - תל אביב כולה לבשה חג לרגל אירועי הגאווה. והיו גם מי שציינו את המועד הזה באופן שאינו כולל בהכרח צעדה צבעונית בחום של תל אביב, כמו מעיין אדם, שעשתה זאת בדרך מקורית ומרגשת למדי.

 אחרי שלאחרונה שיתפה, במסגרת טור אישי במיוחד ב"ישראל היום", את ההתמודדות עם יציאתה מהארון של אחותה, אפשר לומר כי ביום שישי האחרון היא סגרה מעגל של גאווה ואהבה.

View this post on Instagram

מכל מה שאני עושה, מהטלוויזיה, מהרדיו, מהעיתונים - אין ולא יהיה יותר מרגש מלהביא זוג בברית הנישואים. מירי ורוני היקרות, מזל טוב! ותודה על הזכות הגדולה! היש דרך שווה מזו לחגוג את יום הגאווה?? ❤ נ.ב זמינה גם לברית בברכה, הרבנית.

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

זה קרה כשאדם התייצבה באולמי "קאלה" בחיפה, שם נערכה חתונתן של רוני מיכאלי ובחירת ליבה מירי אמסלם. אדם זכתה לכבוד כשהוזמנה על ידי השתיים להיות זו שתחתן אותן, וכמובן הסכימה מיד.

תסמכו על אשת התקשורת הממולחת שתדע את העבודה, ואדם אכן ערכה למיכאלי ואמסלם טקס חופה מרגש ומשמח אל מול כ-400 אורחים ובני משפחה. זו אמנם הייתה הפעם הראשונה שלה בתפקיד הזה, אבל על פי תיעוד הרגע הגדול, בהחלט נראה שזו לא תהיה האחרונה.

View this post on Instagram

A post shared by maayan adam מעיין אדם (@maayanadam) on

_OBJ