בסוף השבוע האחרון בית היופי היוקרתי בבעלותה של אלינור אנג'ל, "לאק ביוטי בוטיק", השיק באירוע חגיגי מתחם ביוטי חדש לרפואה אסתטית וטיפולים מפנקים. אחת האורחות שמשכה לא מעט תשומת לב הייתה שירי קופפרברג, כוכבת "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12).

שירי הגיעה לאיוונט המדובר יחד עם שרונה מרלין, חברתה מהתכנית, כשהיא חוגגת רווקות זמן קצר אחרי שנודע כי היא ולירן לוי נפרדו. כזכור, השניים היו הזוג היחיד מהעונה השנייה של התכנית שהחליט להמשיך יחד גם אחרי הצילומים - למרות הקשיים ביניהם, שתועדו בתכנית.

אירוע אלינור אנג'ל, נובמבר 2019 (צילום: אביב חופי)
דיברה על החיים שאחרי. שירי | צילום: אביב חופי

כמצופה, לאירוע הראשון אליו הגיעה מאז הפרידה, שירי באה מצוידת בתשובות לכל מי שהתעניין במקום, ושאל על החיים שאחרי לירן. "זה מוזר לי, הייתי שנה וחצי בזוגיות וזה יצא מהר מאוד לתקשורת, עוד כשזה היה טרי ולא הייתי מוכנה לזה, לכן היה בי הרבה כעס".

"זה עדיין טרי", הוסיפה. " אבל אני באמת מאמינה ויודעת שיהיה טוב. אני פתוחה לאהבה ומגיע לי. זה גם מה שקרה לכולם בסוף מהתכנית, כולם הצליחו למצוא זוגיות".

אירוע אלינור אנג'ל, נובמבר 2019 (צילום: אביב חופי)
הולכת בעקבות החברה מהתכנית? שירי ושרונה | צילום: אביב חופי

קופפרברג, כמובן, התייחסה בשורה הזו לחברים כמו מרלין הנ"ל (שמאז מנהלת זוגיות עם יניב לקונישוק), יוגב אלקיים, ליאור לביא, אורטל יהלומי, עידו חמדי ואלון עיני. האם בקרוב נזכה לחדשות משמחות גם מצד שירי? נחזיק בהחלט אצבעות.