רובכם ודאי יודעים שאליאב אוזן הוא אחד המקעקעים העסוקים והמדוברים במדינה. בזמן שהוא עובד סביב השעון, בת זוגו, דנית גרינברג, פתחה לאחרונה עסק אינטרנטי למשקפי שמש. השניים הבינו את הכוח שיש בידיהם והחליטו לממש אותו עד הסוף ולפתוח עסק משותף, כי מה שעבד לרמי וריטה, בטוח יעבור לדנית ואליאב.

אחרי תקופה ארוכה של פגישות ועבודה מאומצת, גרינברג ואוזן פותחים בימים אלו קליניקה חדשה לרפואה אסתטית בשם SEVEN בצפון תל אביב, בה יעבדו צוות של רופאים ויתנו שירות וטיפולים בנושאים כמו טיפול בזיעה וריח, הסרת קעקועים ללא צלקות, הזרקות חומרי מילוי ובוטוקס.

וואו!! כמה התרגשות!!! כמה פרגון! תודה רבה לכולם! אז אתמול אליאב חשף את העסק החדש שלנו- הבייבי החדש, עליו אנחנו עובדים כבר קרוב לשנתיים. אינספור פגישות, אינספור בדיקות, שילוב של צוות מושלם וטכנולוגיה ללא פשרות- וכל זה בשביל להביא לכם את היחס, השירות והתוצאות הטובות ביותר! אז מה יש לנו בקליניקה? טיפול בזיעה וריח לצמיתות ע״י לייזר (ולא, זה לא עובר למקום אחר), הסרת קעקועים ללא צלקות, הזרקות חומרי מילוי ובוטוקס ע״י פלסטיקאי ורופא מומחה, טיפול לייזר בפיגמנטציה, הסרת שיער במכשיר הווקטוס, מזותרפיה ועוד. כל הטיפולים מתבצעים ע״י רופא בלבד! אז הגיע הזמן שתדאגו קצת לעצמכם, ותגיעו אלינו ☺️ מתרגשים לפגוש אתכם שם! לבירורים: 0547171711 תעקבו אחרינו @seven.clinic

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on

מאחר שאוזן וגרינברג אינם רופאים, הם יהיו בעלי העסק ויתפעלו את הכל ובמקום עצמו יעבדו רק רופאים מוסמכים שיעשו את הטיפולים עצמם. אליאב יגיע לתת ייעוץ להסרת קעקועים ודנית תהיה נוכחת בעסק עד כמה שהיא תוכל. כשתראו את הצ'ק אין של העסק בקרוב אצל עשרות מפורסמים, אל תופתעו!

My one and only!!!!!! ❤️❤️ @eliavtattoo

A post shared by דנית גרינברג אוזן (@danitgreenberg) on