מים רבים זרמו בנהר מאז רוסלנה רודינה רק נכנסה לתעשיית הבידור, כשעוד הייתה דוגמנית מתחילה ואנונימית למדי שניהלה זוגיות עם אחד הזמרים האהובים בישראל, אייל גולן. מאז, נראה שהספיקה לעשות שינוי של 180 מעלות.

 

כיום רודינה ממשיכה לשגשג בקריירת הדוגמנות, פורחת בתחום המשחק, מתמודדת לתפקיד אם השנה בזכות יאן הקטן ומתחזקת זוגיות יציבה ורחוקה מאור הזרקורים עם בן הזוג, איתי פז, עמו עברה להתגורר לאחרונה בבית חדש. אך מסתמן כי כל אלה עדיין לא מספיק לה - וכעת היא ממשיכה לכיוון נוסף.

View this post on Instagram

It’s all about passion!! my new capsule for @kiwikids_israel #Ruslana with this amazing girl @pearlnoy

A post shared by (@ruslanarodina) on

בסטורי חדש שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה, חשפה רודינה כי היא מוסיפה טייטל חדש לרזומה שלה: סוכנת דוגמניות. בתמונה היא נראית לצד ילדה יפהפייה בשם נוי פרל - המיוצגת הראשונה שלה.

"טוב, אז אחרי המון שאלות, זאת נוי המהממת, ומגלה לכם שאני וההורים שלה מתחילים לעבוד יחד. אני אהיה הסוכנת, אז אתם מוזמנים לעקוב אחרי", כתבה. "אני בטוחה שמצפה לה עתיד מהמם בתחום הזה. לגבי עבודות עבורה מוזמנים לפנות אלי בפרטי".

View this post on Instagram

Kiwi photo session with @ruslanarodina thank you for a wonderful day #kiwikids_israel #trandykids_israel #trandykids_fashion #kidsmodel #kidsfashiontrends #autohash #Gedera #Israel #ig_israel #insta_israel #fashion #style #stylish #photooftheday #instagood #instafashion #people #wear #portrait #movie #actress #music #bestsong #musician #outerwear #actor #jacket #singer #festival #model

A post shared by Noy Pearl (@pearlnoy) on

פרל כבר סימנה וי ראשון ושווה במיוחד כשהצטלמה השבוע לקמפיין החדש של מותג בגדי הילדים "קיווי קידס", עבור קולקציית קפסולה מיוחדת בעיצובה של לא אחרת מרוסלנה עצמה. ואם לשפוט על פי התמונות? אנחנו עוד נשמע עליה הרבה. בהצלחה!