די, זה באמת קורה. אנחנו רוצים להיות בסקווד של שיר רוזנבלום רק כדי לשבת איתה במעגל ולהגיד לה שהיא תמצא מישהו טוב יותר ועוד עם אימא שאשכרה תרצה אותה בסביבה. אנחנו יודעים שלקחנו את זה קשה אבל סליחה, איך אנחנו אמורים להגיב על ההתגברות המהירה הזאת של דודו אהרון?

בסוף ינואר האחרון, דודו (31) ביטל את החתונה המתכוננת שלו עם שיר, האישה שגרמה לציפורה אהרון לצאת למסע צלב תקשורתי נגדה ולעשות ריקליימינג ממש לא רצוי לביטוי המיזוגני "נשים נשים, שק של נחשים" כשהאשימה את שיר בכל הצרות שבעולם חוץ מהמצב בסוריה וגם זה לא בטוח.

SPRING  #summer #clock

A post shared by SHIR ROSENBLUM  (@shirrosenblum) on

אז כנראה שציפורה יכולה להיות רגועה ושום קאמבק בין השניים לא יירשם פה אחרי שדודו, שהחל לצאת עם נטלי לוי, כבר הספיק להמריא איתה לחופשה זוגית ראשונה. אם צ'ק אין בנתב"ג לא מספיק כדי לקעקע את היחסים האלו, תמונה ראשונה של השניים מהסטורי באינסטגרם של נטלי מספיקה.

נטלי (26), היא דוגמנית המיוצגת בסוכנות "יולי" ובמקביל מפתחת גם קריירה כגרפיקאית עם דוגמנית נוספת, רותם כהן (בת הזוג של איש הנדל"ן צחי חג'ג'), וכשהיא לא עסוקה בשתי הפעילויות האלו, היא מתפקדת כגירלפרינד של דודו שעשתה בשבילו את הצעד ובישרה לעולם שכן, זה באמת קורה.

A post shared by Natalie Levi (@natalie_levi) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם