הדוגמניות נטע אלחמיסטר ונועה בני עוברות שבוע לא קל. בחודש אפריל הגיעה הזמרת עדן בן זקן לחנות בגדי הים בבעלותן וצולמה בעירום חלקי במצלמת האבטחה בזמן שהיא מודדת מספר פריטים. הסרטון, כידוע, הופץ ברשתות החברתיות בשבוע החולף ואף הגיע לאתרי פורנו בינלאומיים.

אתמול (ד') הגיש עו"ד של עדן בן זקן מכתב התראה לפני תביעה נגד נטע אלחמיסטר ונועה בני, בו הוא טוען כי קיים חשד כי להן יש קשר להדלפת הסרטון וכי הן לא מספקות תשובות לשאלות שהעלה. מאז הפצת הסרטון ועד היום, אלחמיסטר ובני לא הגיבו באופן רשמי בכל הנוגע לפרשה, אלא רק בעזרת מנהליהן האישיים.

היום החליט השתיים להפר את השתיקה ולהגיב לראשונה בעמוד האינסטגרם הרשמי של החנות בבעלותן.""אחרי כמה ימים לא קלים, בעיקר לעדן חברתנו, חשוב לנו לשתף אתכם ואתכן בתחושות שלנו - שעד כה לא נשמעו".

"מאז פורסם הסרטון אנו כואבות ומתוסכלות מהמעשה הנבזה והמרושע שפגע בעדן. פרסום הסרטון הכה אותנו בהלם מוחלט", מבהירות השתיים, "למרות כל הרעש בתקשורת חשוב לנו להגיד לעדן: 'עדן, את חברה יקרה שלנו ואנחנו אוהבות אותך וכואבות את הפגיעה השפלה בך. ניסינו ליצור איתך קשר מספר פעמים בימים האחרונים כדי לומר לך שנעשה הכל כדי לאתר את מי שפגע בך. את בן אדם יקר לנו שחווה פגיעה ועבורנו זה מעל לכל'".

"חשוב לנו לומר כי בימים האחרונים פורסמו הרבה דברים שהם פשוט לא נכונים, הוסיפו השתיים, "קודם כל אנחנו לא צילמנו ובוודאי שלא פרסמנו את הסרטון. דבר שני, הסרטון לא צולם בתא מדידה אצלנו כי בתאי מדידה אין מצלמות ואסור שיהיו. הסרטון צולם בחדר תפירה, שם מוצבת מצלמה גלויה לצרכי בטיחות וביטחון בלבד".

"אנו עדיין לא יודעות איך הסרטון דלף ואנו נעשה הכל כדי לסייע לעדן ולמשטרה. לכן ברגע שגילינו כי המערכת נפרצה, מיהרנו להגיש בעצמנו תלונה למשטרת ישראל על מנת לאתר את העבריין. אנו נעשה הכל כדי לסייע לעדן, אנו כואבות את הפגיעה בפרטיותה ואנו בטוחות שהאמת תצא לאור. עדן, אנו מתנצלות, אנחנו איתך. נועה ונטע".

מכתב התגובה של עורך הדין של נטע אלחמיסטר (צילום: צילום מסך)
מכתב התגובה של עו"ד גיא פרזנטי, המייצג את אלחמיסטר ובני | צילום: צילום מסך

A post shared by baNaNhot Bikinis (@bananhot) on