האהבה הגדולה של נעמה קסרי הפציעה בחייה בשלב מאוחר, כנגד כל הסיכויים וכשהיא נאלצת לשמוע שוב ושוב איך הסביבה שלה מותחת ביקורת על הדבר שנכנס לחייה והפך אותם מן הקצה אל הקצה. בדרך היא גם התאהבה בגל ארז אבל עזבו, אנחנו כמובן מדברים על הרומן הארוך והיציב שהיא מנהלת עם בוטוקס.

קסרי, שמינפה את האהבה לעסק מצליח לטיפולים אסתטיים, הגנה על אהבתה לרעלן בלא מעט הזדמנויות כשהיא מבהירה שוב ושוב כי דעתה של הסביבה לא מעניינת אותה כהוא זה וכי היא מתכוונת להמשיך לעשות את מה שהיא אוהבת ולהזריק על אפם ועל חמתם המקומטים של הטוקבקיסטים.

אבל אחת מהמגיבות הצליחה להכעיס אותה במיוחד ולזכות בתגובה אישית ממנה. "יותר מדי בוטוקס", כתבה לה אחת העוקבות אחריה בפייסבוק וזו לא היססה וענתה: "ואת קצת מדי בוטוקס. את יודעת סבתא'לה, נשבעת שניסיתי לא ענות. אמרו לי 'אל תגיבי, לא לרמה שלך'.

אבל לא שאלתי מה דעתך! רק שבת שלום. אז נכון שהמקלדת סופגת הכול אבל יש פה בני אדם שקוראים. די לרוע באמת! את לא חייבת לאהוב אבל למה לשנוא?! #אלימותמילולילת #יכולהלהיותסבתאשלי #איןכמובוטוקס #חומצההיאלרוניתזההחיים #שבת שלום".

אותה מגיבה הופתעה מהתגובה של קסרי וביקשה להבהיר את עמדתה: "לא התכוונתי לפגוע", כתבה, "את יפה עם פחות. אני סבתא גאה לשמונה נכדים מדהימים". את יתר המגיבות בפוסט, הסטטוס האישי של אותה מגיבה פחות הרשים והן המשיכו בשלהן בעוד שקסרי הפסיקה להגיב. 

נעמה קסרי (צילום: רמי זרנגר)
אין כמו בוטוקס. קסרי | צילום: רמי זרנגר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם