אם הם היו למכירה, הייתי קונה אותם בכל הכסף שבעולם  אבל הם שליייי!!!! #אריהמלך #רומיהקטנהשלנו #אהבותחיי #חוליםעלהסופרפארם

A post shared by Inbal Salvi (@inbalsalvi) on

אחרי ארבע שנים של זוגיות יציבה, הכוללת שני ילדים: ארי בן השלוש ורומי בת השמונה חודשים, ענבל סלבי ושלום מיכאלשווילי מתכננים להמשיך להרחיב את המשפחה ובעוד חודשים ספורים יביאו לעולם יורש עצר נוסף למשפחה הפוטוגנית שלהם.  

איך אנחנו יודעים? רק השבוע העלתה ענבל, תמונה הריונית לרשת עם בטן קטנטנה ומבצבצת ובישרה על הימצאותה בשבוע ה-18 והמכובד. למקרה שתהיתם, ההתרגשות (או טפשת ההריון) עדיין לא גרמה לה לשכוח את שני הנסיכים שכבר יש להם בבית, ולכן היא העלתה תמונה של השניים כשהם מבלים ביחד בעגלת קניות ונראים הכי מתוקים שיש.

אז אחרי ארבעה חודשים של חופשה כפוייה מספורט (לצרכי הקאות, בחילות ועוד ) איזה כיף לחזור עם תוספת קטנה ומרגשת בבטן ועם הבגדים המושלמים של @lynxactive #פוסטלאממומן #בייביבאמפ #פעםשלישיתגלידה #שבוע18

A post shared by Inbal Salvi (@inbalsalvi) on

תמונות של ארי אנחנו כבר רגילים לראות, בכל זאת ההורים הגאים משתפים לא מעט תמונות שלו, אבל דווקא את רומי הקטנה לא ראינו מספיק, ובטח שלא לאחרונה. אולי בגלל זה התמונה הזו ריגשה אותנו במיוחד. כבר קלטתם מי דומה למי?