דור רפאלי (צילום: צילום מסך)
"עם לייזר לא הייתי מצביע עליה" | צילום: צילום מסך

העיתונאית הדס שטייף טענה אתמול במהלך "שבתרבות" בנס ציונה, כי רה"מ לשעבר אהוד אולמרט, הצמיד אותה לקיר מחוץ לאולפן טלוויזיה וליקק את אוזנה. "נגעלתי, לא שכחתי", אמרה שטייף ואילו אולמרט הגיב: "לא היו דברים מעולם". בהמשך גם ח"כ שלי יחימוביץ' סיפרה כי הגיעה אליה תלונה דומה בעבר מגורם אחר.

בין המגיבים לדבריה של שטייף היה גם דור רפאלי, אחיה של הדוגמנית בר רפאלי, שהחליט שהתגובה הנכונה לווידוי אמיץ על הטרדה מינית היא "עם לייזר לא הייתי מצביע עליה". רפאלי כתב עוד בסטורי שהעלה לחשבון האינסטגרם הרשמי שלו, שם יש לו יותר מ-40 אלף עוקבים: "עוד שניה והיא גם תתלונן על בגין ששלח לה ידיים".

דור רפאלי (צילום: instagram)
מה נסגר איתך? רפאלי | צילום: instagram

תגובתו של רפאלי, כצפוי, גרמה לסערה ברשתות החברתיות וצילום המסך של הדברים שכתב החל לרוץ ברשת. "זה דושבג אמיתי, בלי מעצורים, האח של בר רפאלי. נו, זה הבחור שהרים אפליקציה כושלת שכל מהותה הייתה לאפשר לבני נוער להזיק אחד לשני, אז זה מה שיש לו להגיד. שוביניסט. אפס", כתב גולש בשם רועי נוימן. "בבית שממנו יוצאים פנינים כמו 'מי שלא יורדת מהר אחרי לידה היא חזירה' לא הייתי מצפה לפחות", כתבה גולשת אחרת.

רפאלי מצידו לא מחק את הסטורי המדובר ולא התייחס לביקורות הקשות שקיבל, אבל בתקופה בה יותר ויותר נשים מספרות את סיפורן האישי וחושפות חוויות לא נעימות שעברו לאורך השנים, רפאלי מצליח להוכיח בדיוק למה חשוב שזה יקרה. 

Moment captured ✅

A post shared by Dor Refaeli (@dor_refaeli) on