סלבס
סלבס
הדר ת"ש, בשיתוף adidas
20.02.18

רוץ, סלב, רוץ

לכבוד מרתון ת"א: 8 מפורסמים שרצים, ליטרלי, כל הדרך להצלחה

צילום: אינסטגרם / אור גפן
סלבס רצים, 2018

חוץ מלהיות ג'ינג'ית, שחקנית מצליחה עם תפקיד בסדרה המדוברת "שבאבניקים" והחברה הנכונה של הסלבס הנכונות, מאיה ורטהיימר לא מפסיקה לרוץ. אל תזלזלו, היא גם לוקחת חלק בקבוצת "adidas runners" והיא אפילו סיימה חצי מרתון - וזה ממש לא היעד האחרון שהיא מתכננת לכבוש.

צילום: Roco Runs
סלבס רצים, 2018

כנראה שבכל זאת מכנה משותף יכול לשדרג את הזוגיות שלכם פלאים. הנה, קחו דוגמא מיהודה לוי ושלומית מלכה שמראים שעם תחביבים משותפים, גם האהבה פורחת. ולא, הזיעה ממש לא מפריעה להם להראות לנו את זה.

צילום: אור גפן
סלבס רצים, 2018

ותודה ללירן כוהנר, שעושה לנו חשק לעלות על בגדי ריצה ולהתחיל להזיז את עצמנו לאנשהו. עם גוף כזה גם אנחנו היינו מבלים את הימים שלנו בלעבור מטייץ לטייץ.

צילום: אור גפן
סלבס רצים, 2018

אתם אולי רגילים לשמוע אותו ברדיו, אבל מסתבר שאת טל ברמן חיידק הריצה תקף כבר מזמן. ליום ההולדת שלו הוא בחר להעניק לעצמו ריצה במדבר. אנחנו בינתיים עוד בשלב של רכיבה על גמל.

צילום: אינסטגרם
סלבס רצים, 2018

אם יש מישהי שהמשפט "זה לא הגיל – זה התרגיל" נכתב עליה, היא ללא ספק לאה שנירר שעושה לכולנו בית ספר עם כמויות הספורט והריצה שהיא עושה וחושבת שזה מתפקד אצלה בדיוק כמו פסיכולוג.

צילום: אינסטגרם
סלבס רצים, 2018

הנה עוד ראנרית רצינית שהרשימה שלנו לא תהיה שלמה בלעדיה ואם אתם עוקבים אחריה באינסטגרם אז אתם בטח גם לא מופתעים לראות אותה כאן. אנה ארונוב התחילה לרוץ אחרי פרידה מאקס שהיה רץ ומבלה בימים אלה כשהיא מכינה את עצמה לקראת ריצת מרתון במסגרת קבוצת הריצה של "adidas Runners", שהחליטו ללוות מקרוב 12 נשים אל עבר המרתון הראשון שלהן. אנחנו לגמרי בעד ההעצמה הנשית הזאת. ברייק א לג, אנה!

צילום: אינסטגרם
סלבס רצים, 2018

האם תורג'י הוא האקס שבגללו התחילה אנה ארונוב לרוץ? אנחנו לא לגמרי סגורים על זה, אבל בהתחשב בהישגים המרשימים של איתי תורג'מן התסריט הזה נשמע לנו די הגיוני. הוא, דרך אגב, כבר מזמן סימן V על משבצת המרתון. מקצוען אמיתי.

צילום: אינסטגרם
סלבס רצים, 2018

חוץ מזה שהיא זכתה לשמוע בכל יום את שלומי שבן שר ומנגן בבית, יובל שרף קיבלה את הכבוד לסגור את הרשימה המכובדת הזו. בין כל העבודות והקמפיינים שיובל קוטפת היא מוצאת את הזמן בכל שבוע לרוץ ולהתאמן, מי מכם שעוקב אחריה ברשתות החברתיות - לא יכול להתעלם מהאצנית שמתפתחת לנו מול העיניים.

צילום: אינסטגרם
תגיות: יובל שרף  
תגובות סגור
...טוען
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן