רק אתמול סיפרנו לכם שלוסי דובינצ'יק התארסה לבחור בשם חגי פוקס, אותו היא הכירה במהלך שיקומה בביה"ח "איכילוב". לוסי, כזכור, נפלה לפני שבועות ספורים מחלון ביתה שביפו ופונתה לטיפול נמרץ כשמצבה מוגדר קשה. לאחר ימים ארוכים ומותחים נודע כי השחקנית המוכרת חזרה להכרה ולאט לאט החלה לוסי תהליך שיקום ארוך.

לוסי כבר הספיקה לפרסם בחשבון האינסטגרם הרשמי שלה תמונה עם חגי פוקס, הבחור אותו הכירה במהלך שהותה בביה"ח. השניים מחוייכים ומאושרים מתמיד, זמן קצר אחרי שהחליטו להנשא זה לזו.

פוקס אמנם בחור אנונימי שנחשף ביום לעולם התקשורת ברגע שנודע כי הוא במערכת יחסים עם דובינצ'יק, אבל מתברר שהוא כבר חווה רגעים מול אור הזרקורים כשהשתתף בסדרת דוקו-ריאליטי בשם "להציל את הנישואים".

הסדרה שודרה לפני כשש שנים בערוץ 10 וכללה שלושה פרקים, במהלכם לקחו זוגות שעומדים להתגרש וצילמו אותם מנסים להציל את הקשר הזוגי. את הזוגות ליווה מטפל זוגי וכל התרחישים והריבים תועדו ושודרו בפריים טיים. 

פוקס השתתף בתכנית לצד גרושתו, כאשר השניים עברו טיפול מול המצלמות וחשפו את הקשיים שלהם בפני מדינה שלמה. בסיום התכנית, כך לפי הפורמט, השניים צריכים לבחור האם להשאר יחד או להתגרש ועל אף שחגי בחר לתת עוד הזדמנות - גרושתו החליטה שהיא מעדיפה להתגרש, והדבר נודע לו לעיני כל.