היום (ד') הותר לפרסום כי השחקנית לוסי דובינצ'יק נפלה מקומה רביעית בביתה שביפו, ולאחר מכן פונתה לטיפול נמרץ בביה"ח "איכילוב". משפחתה של לוסי מלווה אותה בשעות אלו, ואחיה מסר לנו לפני מספר שעות כי: "המצב של לוסי יציב ואין לנו מה להוסיף מלבד זה. אנחנו תומכים בה ונמצאים שם איתה".

זמן קצר לאחר מכן, נועם דובינצ'יק, אחיה של השחקנית, שיתף בתחושות בעמוד הפייסבוק שלו: "תודה לכם על כל התמיכה, הדאגה והעזרה שהבעתם, לקח לי זמן לעכל את חומרת המצב והבום התקשורתי רק העיק עליי ועל משפחתי".

_OBJ

ולנו ממתינים לעדכונים נוספים מהרופאים ואין לנו שום דבר לחדש בנושא", הוסיף נועם. "אני והמשפחה בילינו שעות בבית החולים במשך הלילה והיום בהמתנה לפיסת מידע חדשה לגבי מצבה. כולנו דאגנו מאוד ובמשך כל שעות ההמתנה לא ידענו כיצד להתמודד עם הסיטואציה הלא צפויה והנוראית הזאת. כרגע כולנו מקווים, שהשיקום יעבור בקלות ושהכל יחזור לקדמותו כמה שיותר מהר", הרחיב.

_OBJ

גם ארוסה לשעבר של השחקנית, אוהד האקר, הגיע ל"איכילוב" בשעות הצהריים המוקדמות. האקר, שהתארס לדובינצ'יק לפני מספר חודשים ואף ביטל את החתונה, מסר כי הוא מתפלל לשלומה ומקווה שהיא תהיה בסדר.

מדוברות ביה"ח נמסר בשעות האחרונות כי "אין שינוי במצבה של לוסי דובנצ׳ק. היא עדיין מוגדרת במצב קשה אך יציב. מורדמת ומונשמת. בשלב זה, לא נשקפת סכנה מיידית לחייה. אנו מבהירים שכל מידע שימסר על ידי גורם שאינו מבית החולים אינו מוסמך. בסיכום עם המשפחה, לא יתנו על הצהרות לתקשורת מטעמם או מהצוות הרפואי. המשפחה מבקשת לשמור על פרטיותה ולא להגיע לבית החולים".