מתקרבים לחתונת הזהב! היום ההורים שלי חוגגים 46 שנות נישואין. מאחל להם עוד המון שנים מאושרות יחד. ההשראה הכי גדולה שלי #אהבה #מזלטוב #רקאהבהמדברת

A post shared by Dudu Aharon (@duduaharon) on

אנחנו לא רוצים ללחוץ או משהו, אבל אחרי שנה של זוגיות יציבה של הזמר דודו אהרון והדוגמנית נטלי לוי, אנחנו חושבים שכדאי אולי קצת לזרז עניינים ולהתחיל לחשוב על למסד את הקשר, ובהתחשב בפוסט שהעלה אהרון בסוף השבוע האחרון לחשבון האינסטגרם שלו - יש מצב שזה כבר ממש מעבר לפינה.

אהרון, העלה לרשת תמונה של הוריו עם עוגה מושקעת שהוא הזמין להם לרגל 46 שנות נישואים וכתב לצידה: "מתקרבים לחתונת הזהב! היום ההורים שלי חוגגים 46 שנות נישואים. מאחל להם עוד המון שנים מאושרות יחד. ההשראה הכי גדולה שלי". 

העוגה (צילום: instagram)
אין חגיגה בלי עוגה | צילום: instagram

מי מכם שזוכרים את ההיסטוריה המשפחתית במשפחת אהרון, יודעים שלא מדובר פה במחווה מובנית מאליה וכי דודו ביטל לפני כשנה אירוסים בעקבות סכסוך משפחתי קשה שנוצר לאחר שאמא ציפורה לא קיבלה את בת הזוג שלו דאז, שיר רוזנבלום. הפוסט האחרון מוכיח שדודו כבר הספיק לעשות מאז שלום בית, למד מטעויות ומראה שהפעם לאמא ציפורה אין שום בעיה עם בת הזוג שלו. 

דודו אהרון ובת הזוג  (צילום: instagram)
בקרוב אצלכם? | צילום: instagram

אם ככה, ועם כזה מודל לחיקוי, אנחנו לא מוצאים שום סיבה לחכות כדי להתמסד עם האישה של חייו ולעשות לנו קצת נחת. אבל בלי לחץ, כן?