סרטון הבהרה לכל הנרשמים והנרשמות : יום שלישי הקרוב 2 הרצאות אחת ב5 בערב והשנייה ב8 בערב העלות הינה 350 כולל מעמ לבחורה בפגישות אישיות העלות הינה 500 שקל לא כולל מעמ שם ההרצאה הראשונה היא : גם אני מסוגלת ..... יהיו שמפניות יינות פלטות גבינות ועוד הרבה הפתעות כמובן גם מכירת הבגדים שלי והאקססוריז מכל העולם בכל שבוע הרצאה בנושא אחר אז למעוניינות להירשם לאחר שאתן יודעות את כל הפרטים להשאיר לי הודעה באישי נתראה יום שלישי בביתי הצנוע והחם שברחובות ביינתיים ים אהבה ונשיקות לכולם #love #family #loveislove #fun #lifestyle #girls #exesorize הסרטון המלא בפייסבוק

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on


איך עבר עליכם השבוע האחרון? אנחנו מניחים שהחיים שלכם השתנו מהקצה אל הקצה מאז הידיעה המרעישה על סדרת ההרצאות בנושא זוגיות של אביבית בר זוהר.

לא השתנו? לא נורא, אבל כן נספר לכם שבר זוהר פרסמה לכל עוקביה באינסטגרם כי במהלך הפגישות היא תעסוק בהעצמה נשית ובייעוץ לזוגיות ותיתן טיפים על איך לשמור על בן הזוג ועל הקשר. 

אז הגיע הרגע שלו כולכם חיכיתם וסדרת ההרצאות של בר זוהר יוצאת לדרך כבר השבוע, ואם חשבתם שמדובר בעוד גימיק חולף - אז זה דווקא עושה סימנים של עסק רציני ומתוכנן היטב. אחרי שליהיא גרינר הצליחה להפוך עצמה לגורו דיאטות ולקבץ סביבה אלפי אנשים - בר זוהר מתכוונת לעשות את זה בפן הזוגי.

אביבית תפתח את עונת ההרצאות שלה כבר מחר (ג'), כשלביתה יגיעו בנות לערב שיחחות על גברים וזוגיות בשילוב יין וגבינות. אין ספק שמדובר במעשה עם המון כוונות טובות של בר זוהר, אבל מסרטון שהעלתה היום לרשת אפשר להבין שממש לא מדובר בהתנדבות. 

שבת מבורכת לכל אהוביי .. שבת של ברכה שבת של המון אהבה , שבת של אופטימיות , שבת של התחלות חדשות אמן ..., #family #love #loveislove #fun #lifestyle

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on


על פי הסובבים - בגלל הביקוש הרב, נאלצה בר זוהר לקחת עזרה בניהול הפרויקט מה שהוביל אותה לגבות סכום גבוה כבר מהסיבוב הראשון. המחיר להשתתפות בקבוצה הוא 350 ש"ח כולל מע"מ ואילו התענוג של פגישה פרטנית עם בר זוהר יעלה לכם כ-500 ש"ח (שימו לב...) לא כולל מע"מ. 

בינתיים שיתפה בר זוהר גם בנושא של הפגישה הראשונה: "גם אני מסוגלת", גם בלו"ז לשבועיים הקרובים (מישהי פה הולכת לעבוד קשה), וגם בהתרגשות ובהכנות של הבית לקראת המפגשים ומכירת הבגדים והאקססוריז שמתוכננת על הדרך. שיהיה לנו בהצלחה. 

לאחר כ8 שעות צוות מסודרים השתלטו לי על הבית בהתחלה זה היה נראה כמשימה בלתי אפשרית אבל כנראה שהם מספיק תותחית לאחר כ350 ארגזים זו התוצאה משבוע הבא מלבד הקבוצות להעצמה נשית תהייה פה מכירה והשכרה של בגדים אני הולכת להפוך אתכן לנסיכות אמיתית בנות הכל בשבילכן נתראה שבוע הבא אצלי בבית ושני את אלופה אין עלייך .... @mesudarim__ #lifestyle #fun #love #family #loveislove

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on