קצת יותר מחודש עבר כבר מאז שאביחי אוחנה ומעיין אשכנזי יצאו מבית "האח הגדול" לחיים שבחוץ, ונראה שהם לגמרי מצליחים להתרגל למציאות החדשה בחייהם. הם מגיעים יחד להשקות ובין לבין מעיין אפילו מטפחת את הקריירה שלה כמאמנת אישית.

ככל שעובר הזמן מתחילות לצוץ לא מעט שאלות לגבי עתיד הקשר, כשמקורבים מספרים שכרגע אמנם נוח למעיין ואביחי בסיטואציה הנוכחית, אבל העתיד לא נראה פשוט. אביחי, ככל הנראה, ישאר לגור באילת ואין לו כרגע שום תכנון או רצון לעבור למרכז הארץ, ואילו אשכנזי לא מתכוונת להדרים.

@noa_k @almabanker @aldoshoes_ilחג שמח וכשר לכולם ❤ #אוהבת

A post shared by Maayan Ashkenazi (@maayan__ashkenazi) on

לפי סובבים, השניים מנהלים את הזוגיות בשלט רחוק ואוחנה מרבה להגיע לאיזור המרכז ולהופיע באירועים מתוקשרים - וכך גם הוא פוגש את אשכנזי. בימים אלו נמצא אוחנה במשא ומתן מתקדם לגבי תכנית בהנחייתו בערוץ 20, ואם זה אכן יצא לפועל, סביר להניח שהוא יהיה קרוב לאשכנזי יותר ויגיע למרכז הארץ לעיתים תכופות יותר.

מי שהחייתה את סיפור שמשון ודלילה מחדש, הלוא היא אמא של אביחי, אמנם זכתה לביקור של מעיין באילת במהלך חג הפסח, אבל תצטרך להסתפק בכך, כי היא ממש לא מתכוונת לעבור לגור עם אוחנה בדרום של הדרום.

אז נכון, הזוגיות של מעיין ואביחי הכי פורחת, רומנטית ומקבלת לייקים שיש, אבל השניים עתידים להתמודד עם אתגר לא פשוט בכלל - בעיקר בשל העובדה שאף אחד מהם לא מתכנן לעשות צעד ולעבור לגור באותו איזור. מה יהיה? לא יודעים, אבל תזכרו שקודם כל טוב להודות לשם.

תודה על הכל יפה שלי אני אוהב אותך ❤️ חג שמח לכולם

A post shared by אביחי אוחנה (@avihai_ohana27) on

mako סלבס בפייסבוקבטוויטר ובאינסטגרם