גם אם תגידו לנו שלא, אנחנו יודעים שעוד לפני שקראתם את האייטם הזה והסתכלתם בתמונות אתם מקנאים בחיים של אביבית בר זוהר. למה, אתם שואלים? כי אנחנו לא חושבים שאתם מכירים אישה שרגע אחרי פרידה מתוקשרת תטוס לרומניה ותעשה קרקס, נכון?

בפעם האחרונה שאביבית הייתה בחופשה ארוכה ומפנקת מעבר לים, זה היה עם בן זוגה לשעבר, איש העסקים צחי מרקור שדאג לה לחופשה יוקרתית ומפנקת. השניים חזרו רק לפני מספר שבועות ומאז הם הספיקו להיפרד. 

אביבית בר זוהר
חיה את החלום. בר זוהר | צילום: אביב חופי

בר זוהר טסה לחופשה של שבוע וקצת ברומניה לבד, שם חיכו לה חברים קרובים שלה שנמצאים שם. כפי שאתם יכולים לראות בעצמכם, החברים של אביבית הם לגמרי במעמד גבוה - אחרת איך אתם מסבירים את כמויות האוכל, הפינוקים והמועדונים ברחבי רומניה שמקדישים לה שירים ומקרינים את שמה על המסכים?

אביבית בר זוהר והחבר, יולי 2017
לא תמצאו אותה בוכה. בר זוהר ומרקור | צילום: instagram

 

אם כל זה לא מספיק לכם, אז כדאי שתדעו שאביבית מתגוררת בסוויטה נישואתית באחד ממלונות היוקרה בעיר. היא מסתובבת עם שלושה מאבטחים צמודים, נהג פרטי ובחורה שצמודה אליה רק למטרת קניות וסיורים תיירותיים ברחבי רומניה.

כחלק מחבילת הפינוק הזו, בר זוהר יצאה אמש לאחד המועדונים הנחשבים באזור וזכתה לקבלת פנים כשעל מסכי המועדון נכתב שמה בגדול באנגלית בברכת ברוכה הבאה. לאחר מכן הוקדש לה שיר בעברית לבחירתה, "טודו בום" של סטטיק ובן אל. 

בר זוהר, איך זה קורה?

"אני עם החברים הנכונים שגרים ברומניה. הגעתי לפה לבד ומחר יצטרף אליי יוסי מ"האח הגדול". הזמנתי אותו אליי לפה, שיהיה איתי קצת".

_OBJ